Skip to content

+49 40 822 4567 90

13,5 % Steuersatz (Irland)

112 Products

Babbi Dolcetorta Pistachio

Babbi Dolcetorta Pistachio

250g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$26.03
($104.12/kg) | No.: 4792
Out of stock Unavailable
Box of Amaretti (soft) - Amaretti Virginia

Box of Amaretti (soft) - Amaretti Virginia

600g | 07.2023
★★★★★ ★★★★★ (0)
$37.70
($62.83/kg) | No.: 4347
Out of stock Unavailable
"Baci di Dama" (Lady's kisses cookies) - Amaretti Virginia

"Baci di Dama" (Lady's kisses cookies) - Amaretti Virginia

140g | 07.2023
★★★★★ ★★★★★ (0)
$16.10
($115.00/kg) | No.: 4346
Out of stock Unavailable
Pistachio, hazelnut and cocoa cream filled biscuits - Amaretti Virginia

Pistachio, hazelnut and cocoa cream filled biscuits - Amaretti Virginia

200g | 06.2023
★★★★★ ★★★★★ (0)
$22.57
($112.85/kg) | No.: 4344
Out of stock Unavailable
Amaretti (crunchy) - Amaretti Virginia

Amaretti (crunchy) - Amaretti Virginia

500g | 01.2024
★★★★★ ★★★★★ (0)
$19.34
($38.68/kg) | No.: 4342
Out of stock Unavailable
Amaretti (soft) with orange and lemon - Amaretti Virginia

Amaretti (soft) with orange and lemon - Amaretti Virginia

180g | 07.2023
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.69
($59.39/kg) | No.: 4341
Out of stock Unavailable
Soft/fluffy Amaretti in Tin Can - Amaretti Virginia

Soft/fluffy Amaretti in Tin Can - Amaretti Virginia

350g | 08.2023
★★★★★ ★★★★★ (0)
$25.82
($73.77/kg) | No.: 4340
Out of stock Unavailable
Gift bag - italian specialities pistachio - Amaretti Virginia

Gift bag - italian specialities pistachio - Amaretti Virginia

300g | 07.2023
★★★★★ ★★★★★ (0)
$21.50
($71.67/kg) | No.: 4343
Out of stock Unavailable
Italian specialities - Jewelry Box - Amaretti Virginia

Italian specialities - Jewelry Box - Amaretti Virginia

300g | 08.2023
★★★★★ ★★★★★ (1)
$21.50
($71.67/kg) | No.: 4268
Out of stock Unavailable
Peacemärke Dates Strawberry-Licorice

Peacemärke Dates Strawberry-Licorice

50g | 02.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$2.70
($54.00/kg) | No.: 40041
Out of stock Unavailable
S-märke Dates with Sour Lemon

S-märke Dates with Sour Lemon

50g | 02.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$2.70
($54.00/kg) | No.: 40042
Out of stock Unavailable
S-Märke Surt Skum Fruit Foam

S-Märke Surt Skum Fruit Foam

70g | 02.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$2.00
($28.57/kg) | No.: 40040
Out of stock Unavailable