Box of cantucci with almonds and chocolate - Tumminello
250g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$13.50
($54.00/kg)
|
No.: 4653
Choose your option
HARDY - Coffee cream and chocolate chip panettone
1kg
|
03.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$33.38
($33.38/kg)
|
No.: 4606
Choose your option
Dark chocolate (Viennesi) wafers - Babbi
200g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$19.34
($96.70/kg)
|
No.: 4777
Choose your option
Choose your option
Mondicaffè Panettone al Caffè
1kg
|
02.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$37.70
($37.70/kg)
|
No.: 4475
Choose your option
Licorice Megasalt - Pastillfabriken
25g
|
02.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$2.10
($84.00/kg)
|
No.: 40012
Choose your option
Cantucci almond 300 pieces - Falcone
2,4 kg
★★★★★
★★★★★
(1)
$35.54
($14.81/kg)
|
No.: 4990-1
Choose your option
Choose your option
Amaretti (soft) pistachio 300 pieces - Falcone
3,0 kg
★★★★★
★★★★★
(2)
$48.50
($16.17/kg)
|
No.: 4993-1
Choose your option
Choose your option
"Aci" box of filled biscuits - Tumminello
250g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$13.50
($54.00/kg)
|
No.: 4655
Choose your option
Mandarin-Filled Dolcini Biscuits - Tumminello
320g
|
02.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.46
($23.31/kg)
|
No.: 4700
Choose your option
Cherry & Yoghurt Flapjack - Giant Bar
100g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$2.10
($21.00/kg)
|
No.: 4687
Choose your option
Filled biscuits (Cosi Chini) - Tumminello
320g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.18
($28.69/kg)
|
No.: 4641
Choose your option
Nannini Panettone Classico Christmas Cake
1kg
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$32.30
($32.30/kg)
|
No.: 4113
Choose your option
Amaretti (soft) almond 300 pieces - Falcone
3,0 kg
★★★★★
★★★★★
(0)
$46.34
($15.45/kg)
|
No.: 4997-1
Choose your option
Bay leaf licorice - Klepper & Klepper
200g
|
09.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.84
($29.20/kg)
|
No.: 4708
Choose your option
Cantucci chocolate 300 pieces - Falcone
2,4 kg
★★★★★
★★★★★
(1)
$35.54
($14.81/kg)
|
No.: 4992-1
Choose your option
Chili Salmiak Explosion pastilles - Pastillfabriken
25g
|
01.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.54
($181.60/kg)
|
No.: 4690
Choose your option
Hazelnut Vegan Flapjack - Giant Bar
90g
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$2.10
($23.33/kg)
|
No.: 4686