Skip to content

+49 40 822 4567 90

10 % Steuersatz (Österreich)

248 Products

Tumminello biscuits with pistachios and Lemon

Tumminello biscuits with pistachios and Lemon

270g | 01.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.93
($51.59/kg) | No.: 4712
Out of stock Unavailable
Sweet licorice pieces - Haupt Lakrits

Sweet licorice pieces - Haupt Lakrits

150g
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.69
($71.27/kg) | No.: 4797
Out of stock Unavailable
Cantucci cranberry 300 pieces - Falcone

Cantucci cranberry 300 pieces - Falcone

3,0 kg
★★★★★ ★★★★★ (0)
$35.52
($11.84/kg) | No.: 4991-1
Delivery 1-3 Days
Tumminello almond biscuits in 3 varieties

Tumminello almond biscuits in 3 varieties

270g | 02.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$12.85
($47.59/kg) | No.: 4713
Out of stock Unavailable
White chocolate bar with matcha tea - GEPA Bio
Bio Fair Trade

White chocolate bar with matcha tea - GEPA Bio

80g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$4.21
($52.63/kg) | No.: 4415
Delivery 1-3 Days
Salty licorice pieces - Haupt Lakrits

Salty licorice pieces - Haupt Lakrits

150g
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.69
($71.27/kg) | No.: 4796
Out of stock Unavailable
Dark Chocolate & Almond Truffles - Antica Torroneria Piemontese

Dark Chocolate & Almond Truffles - Antica Torroneria Piemontese

200g | 10.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.93
($69.65/kg) | No.: 40024
Delivery 1-3 Days
Nannini Panettone Cioccolato Christmas Cake

Nannini Panettone Cioccolato Christmas Cake

06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$32.28
No.: 4207
Out of stock Unavailable
Passalacqua brown cane sugar 5kg

Passalacqua brown cane sugar 5kg

5,0 kg
★★★★★ ★★★★★ (0)
$21.49
($4.30/kg) | No.: 4793
Delivery 1-3 Days
Salty licorice - Viking Factory Thor

Salty licorice - Viking Factory Thor

80g | 09.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.54
($56.75/kg) | No.: 4709
Out of stock Unavailable
Nannini Torta Fichi e Noci

Nannini Torta Fichi e Noci

450g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$21.49
($47.76/kg) | No.: 4156
Out of stock Unavailable
Kolsvart Salty Liquorice Fish

Kolsvart Salty Liquorice Fish

120g | 07.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.29
($44.08/kg) | No.: 40020
Out of stock Unavailable
Bonette Pistacchio - Babbi

Bonette Pistacchio - Babbi

180g | 09.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$24.94
($138.56/kg) | No.: 40035
Delivery 1-3 Days
Licorice bonbons "Banana Nostalgia'"- Haupt Lakrits

Licorice bonbons "Banana Nostalgia'"- Haupt Lakrits

250g | 04.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.93
($55.72/kg) | No.: 4699
Out of stock Unavailable
Nannini Cavallucci

Nannini Cavallucci

400g | 04.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$11.77
($29.43/kg) | No.: 4109
Out of stock Unavailable
Lavazza Shortbread

Lavazza Shortbread

1kg | 02.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$26.88
($26.88/kg) | No.: 4090
Out of stock Unavailable
S-märke Sour Chews

S-märke Sour Chews

70g | 11.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$2.26
($32.29/kg) | No.: 40018
Delivery 1-3 Days
Babbi Chocolate Drink Classica

Babbi Chocolate Drink Classica

200g | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.42
($42.10/kg) | No.: 40027
Delivery 1-3 Days
Kolsvart Smoked Liquorice Fish

Kolsvart Smoked Liquorice Fish

120g | 01.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.83
($48.58/kg) | No.: 40021
Delivery 1-3 Days
Babbi Pistachio Collection

Babbi Pistachio Collection

227g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$28.29
($124.63/kg) | No.: 40036
Out of stock Unavailable