Skip to content

+49 40 822 4567 90

10 % Steuersatz (Österreich)

248 Products

Bay leaf licorice - Klepper & Klepper

Bay leaf licorice - Klepper & Klepper

200g | 09.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.84
($29.20/kg) | No.: 4708
Delivery 1-3 Days
Salty liquorice & juniper- Viking Sweets

Salty liquorice & juniper- Viking Sweets

120g | 04.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.29
($44.08/kg) | No.: 4760
Out of stock Unavailable
Pralines with hazelnuts and salted caramel - Antica Torroneria Piemontese

Pralines with hazelnuts and salted caramel - Antica Torroneria Piemontese

150g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.69
($71.27/kg) | No.: 4490
Delivery 1-3 Days
Cantucci chocolate 300 pieces - Falcone

Cantucci chocolate 300 pieces - Falcone

2,4 kg
★★★★★ ★★★★★ (1)
$35.54
($14.81/kg) | No.: 4992-1
Delivery 1-3 Days
Chili Salmiak Explosion pastilles - Pastillfabriken

Chili Salmiak Explosion pastilles - Pastillfabriken

25g | 01.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.54
($181.60/kg) | No.: 4690
Out of stock Unavailable
Wafers Babbini in a box - Babbi

Wafers Babbini in a box - Babbi

500g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (1)
$44.39
($88.78/kg) | No.: 4774
Delivery 1-3 Days
Hazelnut Vegan Flapjack - Giant Bar

Hazelnut Vegan Flapjack - Giant Bar

90g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$2.10
($23.33/kg) | No.: 4686
Out of stock Unavailable
Chocolate licorice "CHOKADE SVENSKJÄVLAR!" - Haupt Lakrits

Chocolate licorice "CHOKADE SVENSKJÄVLAR!" - Haupt Lakrits

250g | 11.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.50
($54.00/kg) | No.: 4668
Delivery 1-3 Days
Metal Tin of Filled Biscuits - Tumminello

Metal Tin of Filled Biscuits - Tumminello

250g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.50
($54.00/kg) | No.: 4711
Out of stock Unavailable
Chocolate-Covered Coffee Beans - Lavazza

Chocolate-Covered Coffee Beans - Lavazza

1kg | 07.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$48.49
($48.49/kg) | No.: 4023a
Out of stock Unavailable
Dogliani with walnuts

Dogliani with walnuts

350g | 03.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.94
($39.83/kg) | No.: 4492
Delivery 1-3 Days
Grahn's Sour Skulls

Grahn's Sour Skulls

60g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$1.62
($27.00/kg) | No.: 40015
Delivery 1-3 Days
Nannini Torta al Cioccolato

Nannini Torta al Cioccolato

450g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$21.49
($47.76/kg) | No.: 4101
Out of stock Unavailable
White chocolate bar with Earl Grey tea - GEPA Organic
Bio Fair Trade

White chocolate bar with Earl Grey tea - GEPA Organic

80g | 04.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.21
($52.63/kg) | No.: 4416
Delivery 1-3 Days
Flamigni Torroncini and Fruit Mix 200g

Flamigni Torroncini and Fruit Mix 200g

200g | 09.2024
★★★★★ ★★★★★ (1)
$10.69
($53.45/kg) | No.: 4290
Out of stock Unavailable
Mondicaffè Panettone al Cioccolato

Mondicaffè Panettone al Cioccolato

1kg | 02.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$37.70
($37.70/kg) | No.: 40039
Out of stock Unavailable
Nannini Panforte Margherita

Nannini Panforte Margherita

450g | 10.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$21.49
($47.76/kg) | No.: 4102b
Out of stock Unavailable
Chocolate almonds - Lavazza

Chocolate almonds - Lavazza

700g | 02.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$27.98
($39.97/kg) | No.: 4049a
Out of stock Unavailable
Nannini Antico Panpepato

Nannini Antico Panpepato

450g | 11.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$21.49
($47.76/kg) | No.: 4103b
Out of stock Unavailable
Almond and white chocolate truffles - Antica Torroneria Piemontese

Almond and white chocolate truffles - Antica Torroneria Piemontese

200g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.94
($69.70/kg) | No.: 40025
Delivery 1-3 Days