Skip to content

+49 40 822 4567 90

10 % Steuersatz (Österreich)

248 Products

Cardiddi box - Tumminello

Cardiddi box - Tumminello

120g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.61
($80.08/kg) | No.: 4656
Out of stock Unavailable
Mondicaffè Panettone al Caffè

Mondicaffè Panettone al Caffè

1kg | 02.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$37.68
($37.68/kg) | No.: 4475
Out of stock Unavailable
Hot chocolate Cacao Caramel - Monbana

Hot chocolate Cacao Caramel - Monbana

250g | 02.2028
★★★★★ ★★★★★ (2)
$10.69
($42.76/kg) | No.: 1322
Delivery 1-3 Days
Licorice Megasalt - Pastillfabriken

Licorice Megasalt - Pastillfabriken

25g | 02.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$2.10
($84.00/kg) | No.: 40012
Out of stock Unavailable
Cantucci almond 300 pieces - Falcone

Cantucci almond 300 pieces - Falcone

2,4 kg
★★★★★ ★★★★★ (1)
$35.52
($14.80/kg) | No.: 4990-1
Delivery 1-3 Days
Coffee beans in white chocolate - Caffe New York

Coffee beans in white chocolate - Caffe New York

150g | 10.2025
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.01
($46.73/kg) | No.: 4019
Out of stock Unavailable
Tartufi box (chocolate truffles) - Antica Torroneria

Tartufi box (chocolate truffles) - Antica Torroneria

400g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$38.76
($96.90/kg) | No.: 4451
Delivery 1-3 Days
Salt for the Wicked - Lakritsfabriken

Salt for the Wicked - Lakritsfabriken

100g | 02.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$3.78
($37.80/kg) | No.: 4996
Out of stock Unavailable
Bon Bon - Sant Eustachio

Bon Bon - Sant Eustachio

200g | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$16.09
($80.45/kg) | No.: 4194
Delivery 1-3 Days
Dogliani Cantucci all' Anice

Dogliani Cantucci all' Anice

200g | 11.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.53
($42.65/kg) | No.: 4457
Delivery 1-3 Days
Amaretti (soft) pistachio 300 pieces - Falcone

Amaretti (soft) pistachio 300 pieces - Falcone

3,0 kg
★★★★★ ★★★★★ (2)
$48.47
($16.16/kg) | No.: 4993-1
Delivery 1-3 Days
Dogliani Foccaccia Dolce

Dogliani Foccaccia Dolce

500g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.49
($26.98/kg) | No.: 4460
Delivery 1-3 Days
Licorice "No Name" - Haupt Lakrits

Licorice "No Name" - Haupt Lakrits

250g | 10.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$14.58
($58.32/kg) | No.: 4697
Out of stock Unavailable
"Aci" box of filled biscuits - Tumminello

"Aci" box of filled biscuits - Tumminello

250g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.49
($53.96/kg) | No.: 4655
Out of stock Unavailable
Mandarin-Filled Dolcini Biscuits - Tumminello

Mandarin-Filled Dolcini Biscuits - Tumminello

320g | 02.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.45
($23.28/kg) | No.: 4700
Out of stock Unavailable
Soft nougat No. 3 Hazelnuts and almonds - Antica Torroneria Piemontese

Soft nougat No. 3 Hazelnuts and almonds - Antica Torroneria Piemontese

80g | 02.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.01
($87.63/kg) | No.: 4467
Delivery 1-3 Days
Cherry & Yoghurt Flapjack - Giant Bar

Cherry & Yoghurt Flapjack - Giant Bar

100g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$2.10
($21.00/kg) | No.: 4687
Out of stock Unavailable
Filled biscuits (Cosi Chini) - Tumminello

Filled biscuits (Cosi Chini) - Tumminello

320g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.17
($28.66/kg) | No.: 4641
Out of stock Unavailable
Nannini Panettone Classico Christmas Cake

Nannini Panettone Classico Christmas Cake

1kg | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$32.28
($32.28/kg) | No.: 4113
Out of stock Unavailable
Amaretti (soft) almond 300 pieces - Falcone

Amaretti (soft) almond 300 pieces - Falcone

3,0 kg
★★★★★ ★★★★★ (0)
$46.31
($15.44/kg) | No.: 4997-1
Delivery 1-3 Days