Marziali Caffè OROBAR MOKA
250g
|
Ground Coffee
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$11.80
($47.20/kg)
|
No.: 1245
Choose your option
Choose your option
Marziali Caffè GRAN CREMA
1kg
|
Whole Bean
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$28.03
($28.03/kg)
|
No.: 1239
Choose your option
Marziali Caffè DECAFFEINATO
250g
|
Whole Bean
|
04.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.71
($42.84/kg)
|
No.: 1265
Choose your option
Marziali Caffè DECAFFEINATO
1kg
|
Whole Bean
|
01.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$35.60
($35.60/kg)
|
No.: 1240
Choose your option
Caffè Moka Efti BERLIN ESPRESSO
500g
|
Whole Bean
|
02.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$16.78
($33.56/kg)
|
No.: 10988
Choose your option
Di Giampaolo LIBECCIO
250g
|
Whole Bean
|
09.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.54
($34.16/kg)
|
No.: 10550
Choose your option
Di Giampaolo SCIROCCO
250g
|
Whole Bean
|
09.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.12
($32.48/kg)
|
No.: 11009
Choose your option
Diemme CORPO Nespresso®* compatible capsules
50
pcs
|
Capsule
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$21.54
($76.93/kg)
|
No.: 1697
Choose your option
Diemme SPIRITO Nespresso®* compatible capsules
50
pcs
|
Capsule
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$21.54
($76.93/kg)
|
No.: 1698
Choose your option
Diemme MENTE Nespresso®* compatible capsules
50
pcs
|
Capsule
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$21.54
($76.93/kg)
|
No.: 1713
Choose your option
Diemme SPIRITO DEL SALVADOR Nespresso® compatible capsules
50
pcs
|
Capsule
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$21.54
($76.93/kg)
|
No.: 1712
Choose your option
Choose your option
DI GIAMPAOLO tasting pack
1kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$32.25
$35.49
9%
($32.25/kg)
|
No.: 10471
Choose your option
Di Giampaolo SIERRA MADRE
250g
|
Whole Bean
|
07.2026
★★★★★
★★★★★
(1)
$9.63
($38.52/kg)
|
No.: 11021
Choose your option
Diemme MEDITERRANEO
1kg
|
Whole Bean
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$29.76
($29.76/kg)
|
No.: 11028
Choose your option
Di Giampaolo LEVANTE DECAFFEINATED
250g
|
Whole Bean
|
11.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.54
($34.16/kg)
|
No.: 11032
Choose your option
Caffè Barbaro FORTE Nespresso®* compatible capsules
10
pcs
|
Capsule
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$3.23
($58.73/kg)
|
No.: 11070
Choose your option
Choose your option
Choose your option