BEST SELLERS ESPRESSO ITALIANO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$97.36
$106.88
8%
($32.45/kg)
|
No.: 10529
Choose your option
Lucaffé BLUCAFFÈ
700g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
$43.21
($61.73/kg)
|
No.: 1952
Choose your option
La Genovese DEK CUORE D'ORO (Decaffeinated)
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$37.80
($37.80/kg)
|
No.: 10962
Choose your option
Mokaffé SUPERMOKA
1kg
|
Whole Bean
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$36.71
($36.71/kg)
|
No.: 10427
Choose your option
Speicherstadt ESPRESSO FORTE
500g
|
Whole Bean
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$25.89
($51.78/kg)
|
No.: 10211
Choose your option
Alps Coffee ESPRESSO 100% ARABICA ORGANIC
500g
|
Whole Bean
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$23.28
($46.56/kg)
|
No.: 10298
Choose your option
Cannizzaro SUPER ESPRESSO
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$31.30
$34.54
9%
($31.30/kg)
|
No.: 11359
Choose your option
Caffè Kenon MICASA
1kg
|
Whole Bean
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$22.20
$25.89
14%
($22.20/kg)
|
No.: 11107
Choose your option
La Genovese COLONIALE
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.55
($34.20/kg)
|
No.: 10954
Choose your option
Caffè Kenon CREMA MOKA
1kg
|
Whole Bean
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$30.21
($30.21/kg)
|
No.: 11106
Choose your option
Caffè Kenon SUPERMAX
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(4)
$36.71
($36.71/kg)
|
No.: 11002
Choose your option
Trucillo Caffè MOKA SALEMO
1kg
|
Whole Bean
|
06.2029
★★★★★
★★★★★
(1)
$22.63
($22.63/kg)
|
No.: 1112
Choose your option
Mrs. Rose DECAFFEINATED
250g
|
Ground Coffee
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.64
($38.56/kg)
|
No.: 1913
Choose your option
Brao Caffè SILVER
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$28.05
($28.05/kg)
|
No.: 1495
Choose your option
Mokaflor Chiaroscuro 100% Arabica with Jamaica Blue Mountain
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$59.45
($59.45/kg)
|
No.: 1242
Choose your option
Gepa CAFÉ CREMA MILANO
1kg
|
Whole Bean
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$34.54
($34.54/kg)
|
No.: 1657
Choose your option
Golden Brasil 1961 ORGANIC
250g
|
Whole Bean
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.64
($38.56/kg)
|
No.: 10899
Choose your option
Quarta Caffè BAROCCO
250g
|
Ground Coffee
|
07.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.73
($38.92/kg)
|
No.: 10280
Choose your option
Lucaffé DECAFFEINATO
250g
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.72
($42.88/kg)
|
No.: 1091
Choose your option
La Genovese JUTA
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$10.72
($42.88/kg)
|
No.: 10957
Choose your option