DUO ORO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(2)
$56.20
$62.60
10%
($28.10/kg)
|
No.: 1701
Choose your option
Quaranta GRAN CREMA
1kg
|
Whole Bean
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$23.72
($23.72/kg)
|
No.: 11399
Choose your option
Cannizzaro ESPRESSO VIGOROSA
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$22.63
$25.89
12%
($22.63/kg)
|
No.: 11356
Choose your option
Dersut Caffè NON PLUS ULTRA
1kg
|
Whole Bean
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$43.21
($43.21/kg)
|
No.: 10677
Choose your option
Caffè New York EXTRA BAR
250g
|
Ground Coffee
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.89
($51.56/kg)
|
No.: 1960
Choose your option
Choose your option
Cannizzaro ESPRESSO EXTRA BAR
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$29.13
$31.40
7%
($29.13/kg)
|
No.: 11358
Choose your option
Arditi Caffè NOI
1kg
|
Whole Bean
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$24.80
($24.80/kg)
|
No.: 10253
Choose your option
Hausbrandt MOKA COFFEE
250g
|
Ground Coffee
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$10.72
($42.88/kg)
|
No.: 1540
Choose your option
Lucaffé DECAFFEINATO
250g
|
Ground Coffee
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$10.72
($42.88/kg)
|
No.: 1092
Choose your option
MokaMO DOLCE ESPRESSO
1kg
|
Whole Bean
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$28.05
($28.05/kg)
|
No.: 1294
Extended Delivery Time
Please note that purchasing this item may result in a longer delivery time for your entire order. Unfortunately, we are unable to ship other in-stock items separately in advance.
Choose your option
Choose your option
La Genovese BLUE GOLD
250g
|
Ground Coffee
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.55
($34.20/kg)
|
No.: 10964
Choose your option
Gepa Café ESPRESSO SICILIANO
1kg
|
Whole Bean
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$33.46
($33.46/kg)
|
No.: 1658
Choose your option
Caffè Kenon SPECIAL QUALITY
250g
|
Ground Coffee
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$8.12
($32.48/kg)
|
No.: 11004
Choose your option
Caffè Kenon IL CREMINO
1kg
|
Whole Bean
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$21.55
$25.45
15%
($21.55/kg)
|
No.: 11108
Choose your option
Mrs. Rose COFFEE
250g
|
Ground Coffee
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$9.20
($36.80/kg)
|
No.: 1249
Choose your option
Solino ESPRESSO COFFEE
1kg
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
$27.94
($27.94/kg)
|
No.: 1506
Choose your option
Choose your option
Caffè Trucillo GRAN BAR
1kg
|
Whole Bean
|
06.2029
★★★★★
★★★★★
(1)
$29.78
$34.11
12%
($29.78/kg)
|
No.: 10699
Choose your option