Kimbo DECAFFEINATO
500g
|
Whole Bean
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(3)
$13.96
($27.92/kg)
|
No.: 1545
Choose your option
Kimbo DECAFFEINATO
250g
|
Ground Coffee
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.44
($33.76/kg)
|
No.: 1546
Choose your option
ESE Pods DECAFFEINATED - Caffè Borbone
150
pcs
|
ESE Pods
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$39.93
($36.97/kg)
|
No.: 10744
Choose your option
Lucaffé DECAFFEINATO Nespresso® compatible capsules
22
pcs
|
Capsule
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.63
($87.55/kg)
|
No.: 1586
Choose your option
Sant Eustachio DECAFFEINATED
250g
|
Ground Coffee
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.45
($49.80/kg)
|
No.: 1919
Choose your option
Choose your option
Caffè New York DECAFFEINATED
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$13.96
($55.84/kg)
|
No.: 1001
Choose your option
Lucaffé DECAFFEINATO
250g
|
Ground Coffee
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$10.71
($42.84/kg)
|
No.: 1092
Choose your option
Mrs. Rose DECAFFEINATED
250g
|
Ground Coffee
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.63
($38.52/kg)
|
No.: 1913
Choose your option
Caffè Kenon ESPRESSO DECAFFEINATED
1kg
|
Whole Bean
|
03.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$33.43
($33.43/kg)
|
No.: 11072
Choose your option
Alps Coffee ESPRESSO BIO DECA
500g
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$23.70
($47.40/kg)
|
No.: 10299
Choose your option
ESE Pods DECAFFEINATO - Lucaffé
25
pcs
|
ESE Pods
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.19
($61.27/kg)
|
No.: 11038
Choose your option
ESE Pods DECAFFEINATED - Lollo Caffè
100
pcs
|
ESE Pods
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$26.94
($35.92/kg)
|
No.: 10149
Choose your option
Mokaflor DECAFFEINATED
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.19
($36.76/kg)
|
No.: 1719
Choose your option
Lucaffé DECAFFEINATO
250g
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.71
($42.84/kg)
|
No.: 1091
Choose your option
Lollo Caffè GRAN BAR DECA
1kg
|
Whole Bean
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$26.94
($26.94/kg)
|
No.: 10014
Choose your option
Golden Brasil DECAFFEINATO 1kg
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$29.75
($29.75/kg)
|
No.: 10247
Choose your option
ESE Pods Decaffeinated - Nannini
150
pcs
|
ESE Pods
|
11.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$38.84
($34.52/kg)
|
No.: 1115a
Choose your option
Alps Coffee ESPRESSO BIO DECA
250g
|
Ground Coffee
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.71
($42.84/kg)
|
No.: 10023
Choose your option
Espresso Decaf Trio Tasting Pack
750g
|
Ground Coffee
★★★★★
★★★★★
(0)
$17.28
($23.04/kg)
|
No.: 11374