Choose your option
ESE Pods ESPRESSO - Caffè Kenon
18
pcs
|
ESE Pods
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$6.37
($50.56/kg)
|
No.: 11006
Choose your option
Cannizzaro ESPRESSO EXTRA BAR
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$29.09
$31.35
7%
($29.09/kg)
|
No.: 11358
Choose your option
Choose your option
La Genovese BLUE GOLD
250g
|
Ground Coffee
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.54
($34.16/kg)
|
No.: 10964
Choose your option
Caffè Kenon SPECIAL QUALITY
250g
|
Ground Coffee
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$8.11
($32.44/kg)
|
No.: 11004
Choose your option
Carroux DECAFFEINATED ESPRESSO
500g
|
Whole Bean
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$19.36
($38.72/kg)
|
No.: 1105
Choose your option
Sant Eustachio Nespresso®* compatible capsules
25
pcs
|
Capsule
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$16.12
($128.96/kg)
|
No.: 1916
Choose your option
La Genovese DEK CUORE D'ORO (Decaffeinated)
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$37.74
($37.74/kg)
|
No.: 10962
Choose your option
Speicherstadt ESPRESSO FORTE
500g
|
Whole Bean
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$25.85
($51.70/kg)
|
No.: 10211
Choose your option
Cannizzaro SUPER ESPRESSO
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$31.25
$34.49
9%
($31.25/kg)
|
No.: 11359
Choose your option
Caffè Kenon MICASA
1kg
|
Whole Bean
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$22.17
$25.85
14%
($22.17/kg)
|
No.: 11107
Choose your option
Caffè Kenon CREMA MOKA
1kg
|
Whole Bean
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$30.16
($30.16/kg)
|
No.: 11106
Choose your option
ESE Pods ESPRESSO DOMUS - Moka Efti
30
pcs
|
ESE Pods
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$15.03
($71.57/kg)
|
No.: 11991
Choose your option
Caffè Borbone Crema Classica
250g
|
Ground Coffee
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.30
($21.20/kg)
|
No.: 11052
Choose your option
Golden Brasil GOLDEN BROWN
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.54
($34.16/kg)
|
No.: 10248
Choose your option
Quarta Espresso GRAN CAFFÈ
1kg
|
Whole Bean
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$35.58
($35.58/kg)
|
No.: 11138
Choose your option
Speicherstadt BIO IL GUSTO
500g
|
Whole Bean
|
04.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$25.85
($51.70/kg)
|
No.: 10213
Choose your option
Speicherstadt ESPRESSO FORTE
250g
|
Whole Bean
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.43
($49.72/kg)
|
No.: 10133
Choose your option
Cannizzaro ESPRESSO ELITE
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$34.49
$36.65
5%
($34.49/kg)
|
No.: 11360