Caffè Borbone ESPRESSO INTENSO
1kg
|
Whole Bean
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$19.37
($19.37/kg)
|
No.: 10289
Choose your option
Caffè Kenon ITALY BAR
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$30.18
($30.18/kg)
|
No.: 10904
Choose your option
Arditi Caffè ONORE
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$23.70
($23.70/kg)
|
No.: 10255
Choose your option
Hardy UNIVERSO ESPRESSO COFFEE
1kg
|
Whole Bean
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(8)
$21.53
$24.77
13%
($21.53/kg)
|
No.: 1926
Choose your option
Hardy VENEZIA ESPRESSO
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$29.10
($29.10/kg)
|
No.: 11385
Choose your option
Caffè Alunni LUIGINA Nespresso®* compatible capsules
50
pcs
|
Capsule
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$13.96
($50.76/kg)
|
No.: 10543
Choose your option
Di Giampaolo SHAMAL
250g
|
Whole Bean
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.63
($38.52/kg)
|
No.: 11008
Choose your option
Duemilaquattro - Jamaica Blue Mountain
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.23
($48.92/kg)
|
No.: 12005
Choose your option
Caffè Borbone ESPRESSO Intenso Nespresso® compatible capsules
10
pcs
|
Capsule
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$3.57
($71.40/kg)
|
No.: 11130
Choose your option
Caffè Barbaro V-BLEND
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$18.28
($18.28/kg)
|
No.: 10961
Choose your option
Caffè Kenon EXTRA BAR
1kg
|
Whole Bean
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$20.44
$28.03
27%
($20.44/kg)
|
No.: 11110
Choose your option
Toraldo GRAN RESERVE
250g
|
Ground Coffee
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$6.38
($25.52/kg)
|
No.: 10966
Choose your option
Hardy 100% ARABICA PORTOFINO
1kg
|
Whole Bean
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(5)
$30.18
($30.18/kg)
|
No.: 11040
Choose your option
ESE Pods LUIGIANA - Caffè Alunni
150
pcs
|
ESE Pods
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$32.35
($28.76/kg)
|
No.: 10542
Choose your option
Lollo Caffè CLASSICO ESPRESSO
1kg
|
Whole Bean
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$20.44
($20.44/kg)
|
No.: 10572
Choose your option
La Genovese ROYAL
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.84
($39.36/kg)
|
No.: 11012
Choose your option
Sant Eustachio Nespresso®* compatible capsules
10
pcs
|
Capsule
|
07.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$6.38
($127.60/kg)
|
No.: 1917
Choose your option
ESE Pods CAPRI - Kimbo
50
pcs
|
ESE Pods
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$13.96
($38.25/kg)
|
No.: 11139
Choose your option
Choose your option
La Genovese TRADIZIONE
250g
|
Ground Coffee
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$8.12
($32.48/kg)
|
No.: 10963