Skip to content

+49 40 822 4567 90

Alle Artikel (ohne Gutscheine)

1391 Products

Flat Tamper Base 54 mm - JoeFrex

Flat Tamper Base 54 mm - JoeFrex

★★★★★ ★★★★★ (0)
$19.32
No.: 9013-54-bf
Delivery 1-3 Days
Tamper Base CLASSIC 53 mm - JoeFrex

Tamper Base CLASSIC 53 mm - JoeFrex

★★★★★ ★★★★★ (0)
$23.21
No.: 9072-53-bcs
Delivery 1-3 Days
Flat Tamper Base 52 mm - JoeFrex

Flat Tamper Base 52 mm - JoeFrex

★★★★★ ★★★★★ (0)
$19.32
No.: 9013-52-bf
Delivery 1-3 Days
Tamping Station Inox Art. 8210 - Motta

Tamping Station Inox Art. 8210 - Motta

★★★★★ ★★★★★ (0)
$23.21
No.: 2625
Delivery 1-3 Days
Verpackung der Kenon Espresso Costa Rica ESE Pads

ESE Pods COSTA RICA - Caffè Kenon

100 pcs | ESE Pods | 05.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$36.61
($49.47/kg) | No.: 11454
Delivery 1-3 Days
Joe Frex coffee grounds drawer - Exclusive Mini

Joe Frex coffee grounds drawer - Exclusive Mini

★★★★★ ★★★★★ (0)
$155.29
No.: 9022
Delivery 1-3 Days
Flat Tamper Base 53 mm - JoeFrex

Flat Tamper Base 53 mm - JoeFrex

★★★★★ ★★★★★ (0)
$19.32
No.: 9013-53-bf
Delivery 1-3 Days
CLASSIC Tamping Station for Portafilter - JoeFrex

CLASSIC Tamping Station for Portafilter - JoeFrex

★★★★★ ★★★★★ (0)
$34.87
No.: 9043
Delivery 1-3 Days
illy CLASSICO N
Neuheit New

illy CLASSICO N

1,5 kg | Whole Bean | 02.2029
★★★★★ ★★★★★ (0)
$53.90 $59.30 9%
($35.93/kg) | No.: 11460
Delivery 1-3 Days
Verpackung der Kenon Espresso Brasilien ESE Pads

ESE Pods BRAZIL - Caffè Kenon

100 pcs | ESE Pods | 05.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$36.07
($48.74/kg) | No.: 11453
Delivery 1-3 Days
Espressotasse Mokabraun

Espresso cup brown "Tulipano" - Club House

★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.62
No.: 20034
Delivery 1-3 Days
Babbi Babbini Refillpack

Babbi Babbini Refillpack

1kg | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$85.11
($85.11/kg) | No.: 4780
Delivery 1-3 Days
Babbi Waferone Pistachio Display

Babbi Waferone Pistachio Display

720g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$48.49
($67.35/kg) | No.: 40028
Delivery 1-3 Days
Viennesi Classico Display - Babbi

Viennesi Classico Display - Babbi

1,2 kg | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$107.90
($89.92/kg) | No.: 40029
Delivery 1-3 Days
Striped and stainless-steel Tamper - Motta

Striped and stainless-steel Tamper - Motta

★★★★★ ★★★★★ (0)
$25.15
No.: 2973
Delivery 1-3 Days
Reusable filter for Chemex - Dripdrip

Reusable filter for Chemex - Dripdrip

★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.64 $11.56 25%
No.: 9172
Delivery 1-3 Days
White milk jug 75cl - Motta

White milk jug 75cl - Motta

★★★★★ ★★★★★ (0)
$27.10
No.: 2642
Delivery 1-3 Days
Tamper Base CONVEX 58 mm - JoeFrex

Tamper Base CONVEX 58 mm - JoeFrex

★★★★★ ★★★★★ (0)
$20.29
No.: 9015-58-bc
Delivery 1-3 Days
Tamper Aluminium 58 mm - JoeFrex

Tamper Aluminium 58 mm - JoeFrex

★★★★★ ★★★★★ (0)
$20.29
No.: 9073-58-tma
Delivery 1-3 Days
Tamper Base CLASSIC 55 mm - JoeFrex

Tamper Base CLASSIC 55 mm - JoeFrex

★★★★★ ★★★★★ (0)
$23.21
No.: 9072-55-bcs
Delivery 1-3 Days