Skip to content

+49 40 822 4567 90

Alle Artikel (ohne Gutscheine)

1391 Products

Tamper Base KNOCK 58 mm - JoeFrex

Tamper Base KNOCK 58 mm - JoeFrex

★★★★★ ★★★★★ (0)
$21.26
No.: 9047-58-bk
Delivery 1-3 Days
Moka Efti BAR VERDE

Moka Efti BAR VERDE

250g | Whole Bean | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.10
($32.40/kg) | No.: 11449
Delivery 1-3 Days
Latte cup bright red - Club House

Latte cup bright red - Club House

★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.62
No.: 2807
Delivery 1-3 Days
Coffee mug red "Maniko" - Club House

Coffee mug red "Maniko" - Club House

★★★★★ ★★★★★ (0)
$14.47
No.: 2773
Delivery 1-3 Days
Tamper Base KNOCK-CONVEX 58 mm - JoeFrex

Tamper Base KNOCK-CONVEX 58 mm - JoeFrex

★★★★★ ★★★★★ (0)
$22.24
No.: 9052-58-bkc
Delivery 1-3 Days
Tamper wave Art 58mm - Motta

Tamper wave Art 58mm - Motta

★★★★★ ★★★★★ (0)
$23.21
No.: 2620
Delivery 1-3 Days
Rosa Espressotasse

Espresso cup pink "Tulipano" - Club House

★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.62
No.: 20035
Delivery 1-3 Days
Club Kave ESPRESSO MOKA
Espresso Italiano

Club Kave ESPRESSO MOKA

250g | Ground Coffee | 02.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.18 $10.69 14%
($36.72/kg) | No.: 11445
Delivery 1-3 Days
Flat Tamper Base 50 mm - JoeFrex

Flat Tamper Base 50 mm - JoeFrex

★★★★★ ★★★★★ (0)
$19.32
No.: 9013-50-bf
Delivery 1-3 Days
JoeFrex Exclusive M Espresso Knock Box Drawer

JoeFrex Exclusive M Espresso Knock Box Drawer

★★★★★ ★★★★★ (0)
$222.40
No.: 9064
Delivery 1-3 Days
Golden Brasil ORGANIC Nespresso® Compatible Capsules*
Bio

Golden Brasil ORGANIC Nespresso® Compatible Capsules*

10 pcs | Capsule | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$3.22
($58.55/kg) | No.: 11413
Delivery 1-3 Days
Latte cup grey - Club House

Latte cup grey - Club House

★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.62
No.: 2802
Delivery 1-3 Days
Set of 4 Gems / Jade glasses - LSA

Set of 4 Gems / Jade glasses - LSA

★★★★★ ★★★★★ (0)
$54.28
No.: 2942
Delivery 1-3 Days
Tamper Handle 'Elegance' Beech black - JoeFrex

Tamper Handle 'Elegance' Beech black - JoeFrex

★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.62
No.: 9049-heb
Delivery 1-3 Days
Azurblaue Espressotasse

Espresso cup azure blue "Tulipano" - Club House

★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.62
No.: 20036
Delivery 1-3 Days
Hardy America Filter Coffee

Hardy America Filter Coffee

250g | Ground Coffee | 05.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.62
($38.48/kg) | No.: 11443
Delivery 1-3 Days
Wooden Tamper holder with stripes - Motta

Wooden Tamper holder with stripes - Motta

★★★★★ ★★★★★ (0)
$19.32
No.: 2972
Delivery 1-3 Days
Set of 4 Gems / Jade glasses - LSA

Set of 4 Gems / Jade glasses - LSA

★★★★★ ★★★★★ (0)
$47.59
No.: 2980
Delivery 1-3 Days
NON PLUS ULTRA tasting pack

NON PLUS ULTRA tasting pack

3,0 kg | Whole Bean
★★★★★ ★★★★★ (0)
$113.30 $127.13 10%
($37.77/kg) | No.: 10713
Delivery 1-3 Days
Knock box drawer Exclusive L - JoeFrex

Knock box drawer Exclusive L - JoeFrex

★★★★★ ★★★★★ (1)
$241.82
No.: 9065
Delivery 1-3 Days