Skip to content

+49 40 822 4567 90

Products

1391 Products

GEPA Organic Mascobado Whole Cane Sugar
Bio Fair Trade

GEPA Organic Mascobado Whole Cane Sugar

500g | 03.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
$5.53
($11.06/kg) | No.: 4304
Out of stock Unavailable
GEPA Bio Mascobado sugar-sticks
Bio Fair Trade

GEPA Bio Mascobado sugar-sticks

150g
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.09
($33.93/kg) | No.: 4305
Out of stock Unavailable
Chocolate Espresso beans Bio - GEPA
Bio Fair Trade

Chocolate Espresso beans Bio - GEPA

100g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$5.63
($56.30/kg) | No.: 4306
Delivery 1-3 Days
GEPA BIO Chocolate Cafe Blanc
Bio Fair Trade

GEPA BIO Chocolate Cafe Blanc

100g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.22
($42.20/kg) | No.: 4231
Delivery 1-3 Days
GEPA BIO Chocolate Caramel Salt 40g bar
Bio Fair Trade

GEPA BIO Chocolate Caramel Salt 40g bar

40g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (7)
$1.84
($46.00/kg) | No.: 4220
Out of stock Unavailable
White chocolate bar with Earl Grey tea - GEPA Organic
Bio Fair Trade

White chocolate bar with Earl Grey tea - GEPA Organic

80g | 04.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.22
($52.75/kg) | No.: 4416
Delivery 1-3 Days
GEPA BIO Chocolate Espresso Caramel 100g bar
Bio Fair Trade

GEPA BIO Chocolate Espresso Caramel 100g bar

100g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$4.22
($42.20/kg) | No.: 4230
Delivery 1-3 Days
GEPA BIO chocolate Fleur de Sel
Bio Fair Trade

GEPA BIO chocolate Fleur de Sel

100g | 07.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$4.22
($42.20/kg) | No.: 4229
Delivery 1-3 Days
GEPA BIO Chocolate Fleur de Sel Noir 100g bar
Bio Fair Trade

GEPA BIO Chocolate Fleur de Sel Noir 100g bar

100g | 04.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
$4.22
($42.20/kg) | No.: 4282
Delivery 1-3 Days
White chocolate bar with matcha tea - GEPA Bio
Bio Fair Trade

White chocolate bar with matcha tea - GEPA Bio

80g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$4.22
($52.75/kg) | No.: 4415
Delivery 1-3 Days
GEPA Organic Chocolate Salty Caramel
Bio Fair Trade

GEPA Organic Chocolate Salty Caramel

80g | 11.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$4.98
($62.25/kg) | No.: 4418
Delivery 1-3 Days
GEPA BIO Dark Chocolate Orange
Bio Fair Trade

GEPA BIO Dark Chocolate Orange

100g | 10.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.22
($42.20/kg) | No.: 4270
Delivery 1-3 Days
GEPA BIO White Chocolate Lemon Black Pepper 40g bar
Bio Fair Trade

GEPA BIO White Chocolate Lemon Black Pepper 40g bar

40g | 11.2027
★★★★★ ★★★★★ (7)
$1.84
($46.00/kg) | No.: 4219
Out of stock Unavailable
Gepa CAFÉ CREMA MILANO
Fair Trade

Gepa CAFÉ CREMA MILANO

1kg | Whole Bean | 11.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$34.54
($34.54/kg) | No.: 1657
Delivery 1-3 Days
Gepa Café ESPRESSO ROMA
Fair Trade

Gepa Café ESPRESSO ROMA

1kg | Whole Bean | 10.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$33.46
($33.46/kg) | No.: 1656
Delivery 1-3 Days
Gepa Café ESPRESSO SICILIANO
Fair Trade

Gepa Café ESPRESSO SICILIANO

1kg | Whole Bean | 11.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$33.46
($33.46/kg) | No.: 1658
Delivery 1-3 Days
GEPA exquisite BIO Drinking Chocolate can
Bio Fair Trade

GEPA exquisite BIO Drinking Chocolate can

250g | 01.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
$6.49
($25.96/kg) | No.: 4218
Out of stock Unavailable
Gepa Café ITALIAN BIO DECAFFEINATED
Bio Fair Trade

Gepa Café ITALIAN BIO DECAFFEINATED

250g | Whole Bean | 08.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$9.64
($38.56/kg) | No.: 1709
Delivery 1-3 Days
GEPA milk BIO chocolate Mascobado
Bio Fair Trade

GEPA milk BIO chocolate Mascobado

100g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$4.01
($40.10/kg) | No.: 4226
Delivery 1-3 Days
GEPA white BIO chocolate Mascobado
Bio Fair Trade

GEPA white BIO chocolate Mascobado

100g | 11.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$3.89
($38.90/kg) | No.: 4224
Delivery 1-3 Days