Skip to content

+49 40 822 4567 90

Products

1391 Products

Cantucci Cantuccini almond - Falcone

Cantucci Cantuccini almond - Falcone

200g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$4.88
($24.40/kg) | No.: 4285
Delivery 1-3 Days
Cantucci almond 300 pieces - Falcone

Cantucci almond 300 pieces - Falcone

2,4 kg
★★★★★ ★★★★★ (1)
$35.63
($14.85/kg) | No.: 4990-1
Delivery 1-3 Days
Cantucci pistachio and ceder - Falcone

Cantucci pistachio and ceder - Falcone

180g | 07.2027
★★★★★ ★★★★★ (3)
$4.88
($27.11/kg) | No.: 4279
Delivery 1-3 Days
Cantucci chocolate 300 pieces - Falcone

Cantucci chocolate 300 pieces - Falcone

2,4 kg
★★★★★ ★★★★★ (1)
$35.63
($14.85/kg) | No.: 4992-1
Delivery 1-3 Days
Cantucci Cantuccini almond 1kg - Falcone

Cantucci Cantuccini almond 1kg - Falcone

1kg | 07.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$16.19
($16.19/kg) | No.: 4185
Out of stock Unavailable
Amaretti (soft) almond 1kg - Falcone

Amaretti (soft) almond 1kg - Falcone

1kg | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$18.30
($18.30/kg) | No.: 4191
Out of stock Unavailable
Amaretti (soft) almond 300 pieces - Falcone

Amaretti (soft) almond 300 pieces - Falcone

3,0 kg
★★★★★ ★★★★★ (0)
$46.45
($15.48/kg) | No.: 4997-1
Delivery 1-3 Days
Amaretti (soft) raspberry - Falcone

Amaretti (soft) raspberry - Falcone

170g | 04.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.31
($31.24/kg) | No.: 4233
Out of stock Unavailable
Amaretti Amarettini (soft) pistachio - Falcone

Amaretti Amarettini (soft) pistachio - Falcone

170g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (5)
$5.31
($31.24/kg) | No.: 4281
Out of stock Unavailable
Amaretti (soft) pistachio 300 pieces - Falcone

Amaretti (soft) pistachio 300 pieces - Falcone

3,0 kg
★★★★★ ★★★★★ (2)
$48.62
($16.21/kg) | No.: 4993-1
Delivery 1-3 Days
Double Filter Basket 2 cups - for E61 Group Head

Double Filter Basket 2 cups - for E61 Group Head

★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.77
No.: 9118
Out of stock Unavailable
Flamigni Torroncini and Fruit Mix 200g

Flamigni Torroncini and Fruit Mix 200g

200g | 09.2024
★★★★★ ★★★★★ (1)
$10.72
($53.60/kg) | No.: 4290
Out of stock Unavailable
Freshness Clip for Coffee Bag

Freshness Clip for Coffee Bag

1kg
★★★★★ ★★★★★ (3)
$4.77
($4.77/kg) | No.: 9083
Delivery 1-3 Days
Gepa Café ITALIAN BIO ESPRESSO
Röstfrisch Freshly roasted
Bio Fair Trade

Gepa Café ITALIAN BIO ESPRESSO

1kg | Whole Bean | 01.2028
★★★★★ ★★★★★ (3)
$29.78
($29.78/kg) | No.: 1962
Delivery 1-3 Days
Gepa Café ITALIAN BIO DECAFFEINATED (ground)
Bio Fair Trade

Gepa Café ITALIAN BIO DECAFFEINATED (ground)

250g | Ground Coffee | 11.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.64
($38.56/kg) | No.: 1963
Delivery 1-3 Days
Bio Fairetta Milk Chocolate Caramel-Crunch - GEPA
Bio Fair Trade

Bio Fairetta Milk Chocolate Caramel-Crunch - GEPA

37,5g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$1.74
($46.40/kg) | No.: 4786
Delivery 1-3 Days
GEPA Fairetta Organic Hazelnut Nougat Milk Chocolate
Bio Fair Trade

GEPA Fairetta Organic Hazelnut Nougat Milk Chocolate

37,5g | 01.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$1.74
($46.40/kg) | No.: 4785
Delivery 1-3 Days
Bio Fairetta Milk Chocolate Honey-Almonds - GEPA
Bio Fair Trade

Bio Fairetta Milk Chocolate Honey-Almonds - GEPA

45g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$2.11
($46.89/kg) | No.: 4784
Delivery 1-3 Days
GEPA Fairetta Organic Quinoa Crisp Milk Chocolate
Bio Fair Trade

GEPA Fairetta Organic Quinoa Crisp Milk Chocolate

45g | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$2.11
($46.89/kg) | No.: 4783
Delivery 1-3 Days
GEPA BIO Fairetta White Poppy Seed-Vanilla
Bio Fair Trade

GEPA BIO Fairetta White Poppy Seed-Vanilla

45g | 08.2027
★★★★★ ★★★★★ (4)
$2.11
($46.89/kg) | No.: 4274
Delivery 1-3 Days