Skip to content

+49 40 822 4567 90

10 % Steuersatz (Slowakei)

120 Products

Cantucci chocolate 300 pieces - Falcone

Cantucci chocolate 300 pieces - Falcone

2,4 kg
★★★★★ ★★★★★ (1)
$35.54
($14.81/kg) | No.: 4992-1
Delivery 1-3 Days
Chili Salmiak Explosion pastilles - Pastillfabriken

Chili Salmiak Explosion pastilles - Pastillfabriken

25g | 01.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.54
($181.60/kg) | No.: 4690
Out of stock Unavailable
Hazelnut Vegan Flapjack - Giant Bar

Hazelnut Vegan Flapjack - Giant Bar

90g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$2.10
($23.33/kg) | No.: 4686
Out of stock Unavailable
Metal Tin of Filled Biscuits - Tumminello

Metal Tin of Filled Biscuits - Tumminello

250g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.50
($54.00/kg) | No.: 4711
Out of stock Unavailable
Dogliani with walnuts

Dogliani with walnuts

350g | 03.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.94
($39.83/kg) | No.: 4492
Delivery 1-3 Days
Grahn's Sour Skulls

Grahn's Sour Skulls

60g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$1.62
($27.00/kg) | No.: 40015
Delivery 1-3 Days
Nannini Torta al Cioccolato

Nannini Torta al Cioccolato

450g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$21.50
($47.78/kg) | No.: 4101
Out of stock Unavailable
White chocolate bar with Earl Grey tea - GEPA Organic
Bio Fair Trade

White chocolate bar with Earl Grey tea - GEPA Organic

80g | 04.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.21
($52.63/kg) | No.: 4416
Delivery 1-3 Days
Mondicaffè Panettone al Cioccolato

Mondicaffè Panettone al Cioccolato

1kg | 02.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$37.70
($37.70/kg) | No.: 40039
Out of stock Unavailable
Nannini Panforte Margherita

Nannini Panforte Margherita

450g | 10.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$21.50
($47.78/kg) | No.: 4102b
Out of stock Unavailable
Nannini Antico Panpepato

Nannini Antico Panpepato

450g | 11.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$21.50
($47.78/kg) | No.: 4103b
Out of stock Unavailable
Tumminello biscuits with pistachios and Lemon

Tumminello biscuits with pistachios and Lemon

270g | 01.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.94
($51.63/kg) | No.: 4712
Out of stock Unavailable
Sweet licorice pieces - Haupt Lakrits

Sweet licorice pieces - Haupt Lakrits

150g
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.69
($71.27/kg) | No.: 4797
Out of stock Unavailable
Cantucci cranberry 300 pieces - Falcone

Cantucci cranberry 300 pieces - Falcone

3,0 kg
★★★★★ ★★★★★ (0)
$35.54
($11.85/kg) | No.: 4991-1
Delivery 1-3 Days
Tumminello almond biscuits in 3 varieties

Tumminello almond biscuits in 3 varieties

270g | 02.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$12.85
($47.59/kg) | No.: 4713
Out of stock Unavailable
White chocolate bar with matcha tea - GEPA Bio
Bio Fair Trade

White chocolate bar with matcha tea - GEPA Bio

80g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$4.21
($52.63/kg) | No.: 4415
Delivery 1-3 Days
Salty licorice pieces - Haupt Lakrits

Salty licorice pieces - Haupt Lakrits

150g
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.69
($71.27/kg) | No.: 4796
Out of stock Unavailable
Nannini Panettone Cioccolato Christmas Cake

Nannini Panettone Cioccolato Christmas Cake

06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$32.30
No.: 4207
Out of stock Unavailable
Nannini Torta Fichi e Noci

Nannini Torta Fichi e Noci

450g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$21.50
($47.78/kg) | No.: 4156
Out of stock Unavailable
Kolsvart Salty Liquorice Fish

Kolsvart Salty Liquorice Fish

120g | 07.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.29
($44.08/kg) | No.: 40020
Out of stock Unavailable