Skip to content

+49 40 822 4567 90

10 % Steuersatz (Slowakei)

120 Products

Biscottini di Tumminia e Maiorca - Tumminello

Biscottini di Tumminia e Maiorca - Tumminello

210g | 10.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$6.37
($30.33/kg) | No.: 4648
Out of stock Unavailable
Box of cantucci with almonds and chocolate - Tumminello

Box of cantucci with almonds and chocolate - Tumminello

250g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.50
($54.00/kg) | No.: 4653
Out of stock Unavailable
HARDY - Coffee cream and chocolate chip panettone

HARDY - Coffee cream and chocolate chip panettone

1kg | 03.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$33.38
($33.38/kg) | No.: 4606
Out of stock Unavailable
Dark chocolate (Viennesi) wafers - Babbi

Dark chocolate (Viennesi) wafers - Babbi

200g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$19.34
($96.70/kg) | No.: 4777
Delivery 1-3 Days
Truffles with pistachios and white chocolate - Antica Torroneria Piemontese

Truffles with pistachios and white chocolate - Antica Torroneria Piemontese

150g | 03.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.69
($71.27/kg) | No.: 4491
Delivery 1-3 Days
Cardiddi box - Tumminello

Cardiddi box - Tumminello

120g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.62
($80.17/kg) | No.: 4656
Out of stock Unavailable
Mondicaffè Panettone al Caffè

Mondicaffè Panettone al Caffè

1kg | 02.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$37.70
($37.70/kg) | No.: 4475
Out of stock Unavailable
Licorice Megasalt - Pastillfabriken

Licorice Megasalt - Pastillfabriken

25g | 02.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$2.10
($84.00/kg) | No.: 40012
Out of stock Unavailable
Cantucci almond 300 pieces - Falcone

Cantucci almond 300 pieces - Falcone

2,4 kg
★★★★★ ★★★★★ (1)
$35.54
($14.81/kg) | No.: 4990-1
Delivery 1-3 Days
Dogliani Cantucci all' Anice

Dogliani Cantucci all' Anice

200g | 11.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.53
($42.65/kg) | No.: 4457
Delivery 1-3 Days
Amaretti (soft) pistachio 300 pieces - Falcone

Amaretti (soft) pistachio 300 pieces - Falcone

3,0 kg
★★★★★ ★★★★★ (2)
$48.50
($16.17/kg) | No.: 4993-1
Delivery 1-3 Days
Dogliani Foccaccia Dolce

Dogliani Foccaccia Dolce

500g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.50
($27.00/kg) | No.: 4460
Delivery 1-3 Days
"Aci" box of filled biscuits - Tumminello

"Aci" box of filled biscuits - Tumminello

250g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.50
($54.00/kg) | No.: 4655
Out of stock Unavailable
Mandarin-Filled Dolcini Biscuits - Tumminello

Mandarin-Filled Dolcini Biscuits - Tumminello

320g | 02.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.46
($23.31/kg) | No.: 4700
Out of stock Unavailable
Cherry & Yoghurt Flapjack - Giant Bar

Cherry & Yoghurt Flapjack - Giant Bar

100g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$2.10
($21.00/kg) | No.: 4687
Out of stock Unavailable
Filled biscuits (Cosi Chini) - Tumminello

Filled biscuits (Cosi Chini) - Tumminello

320g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.18
($28.69/kg) | No.: 4641
Out of stock Unavailable
Nannini Panettone Classico Christmas Cake

Nannini Panettone Classico Christmas Cake

1kg | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$32.30
($32.30/kg) | No.: 4113
Out of stock Unavailable
Amaretti (soft) almond 300 pieces - Falcone

Amaretti (soft) almond 300 pieces - Falcone

3,0 kg
★★★★★ ★★★★★ (0)
$46.34
($15.45/kg) | No.: 4997-1
Delivery 1-3 Days
Bay leaf licorice - Klepper & Klepper

Bay leaf licorice - Klepper & Klepper

200g | 09.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.84
($29.20/kg) | No.: 4708
Delivery 1-3 Days
Pralines with hazelnuts and salted caramel - Antica Torroneria Piemontese

Pralines with hazelnuts and salted caramel - Antica Torroneria Piemontese

150g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.69
($71.27/kg) | No.: 4490
Delivery 1-3 Days