Skip to content

+49 40 822 4567 90

frese

3 Products

Coffee beans with milk chocolate - Caffe New York

Coffee beans with milk chocolate - Caffe New York

150g | 07.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.03
($46.87/kg) | No.: 4050
Delivery 1-3 Days
Coffee beans in white chocolate - Caffe New York

Coffee beans in white chocolate - Caffe New York

150g | 10.2025
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.03
($46.87/kg) | No.: 4019
Out of stock Unavailable
Coffee beans in dark chocolate - Caffe New York

Coffee beans in dark chocolate - Caffe New York

150g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.03
($46.87/kg) | No.: 4146
Delivery 1-3 Days