Skip to content

+49 40 822 4567 90

Hausbrandt

15 Products

Hausbrandt ACADEMIA
Röstfrisch Freshly roasted

Hausbrandt ACADEMIA

1kg | Whole Bean | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (13)
$33.46
($33.46/kg) | No.: 1013
Delivery 1-3 Days
Hausbrandt Organic (BIO) 100% Arabica
Bio

Hausbrandt Organic (BIO) 100% Arabica

1kg | Whole Bean | 02.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$39.96
($39.96/kg) | No.: 10816
Delivery 1-3 Days
White Drinking Chocolate 'Choko-la Bianco' - Hausbrandt

White Drinking Chocolate 'Choko-la Bianco' - Hausbrandt

625g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$18.96
($30.34/kg) | No.: 1328
Out of stock Unavailable
Hausbrandt Decaffeinato

Hausbrandt Decaffeinato

1kg | Whole Bean | 05.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$34.54
($34.54/kg) | No.: 10948
Delivery 1-3 Days
Hausbrandt H. HAUSBRANDT

Hausbrandt H. HAUSBRANDT

1kg | Whole Bean | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (3)
$32.38
($32.38/kg) | No.: 1947
Delivery 1-3 Days
Hausbrandt NONNETTI 1kg

Hausbrandt NONNETTI 1kg

1kg | Whole Bean | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (13)
$28.05
($28.05/kg) | No.: 1012
Delivery 1-3 Days
Hausbrandt GOURMET

Hausbrandt GOURMET

1kg | Whole Bean | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (4)
$35.63
($35.63/kg) | No.: 1014
Delivery 1-3 Days
Hausbrandt GOURMET COLUMBUS

Hausbrandt GOURMET COLUMBUS

1kg | Whole Bean | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (2)
$36.71
($36.71/kg) | No.: 1542
Delivery 1-3 Days
ESE Pods ACADEMIA - Hausbrandt

ESE Pods ACADEMIA - Hausbrandt

18 pcs | ESE Pods | 03.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
$13.97
($110.87/kg) | No.: 1125
Delivery 1-3 Days
Hausbrandt NONNETTI

Hausbrandt NONNETTI

500g | Whole Bean | 05.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
$15.05
($30.10/kg) | No.: 1015
Delivery 1-3 Days
Hausbrandt QUALITA ROSSA
Röstfrisch Freshly roasted

Hausbrandt QUALITA ROSSA

1kg | Whole Bean | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (2)
$28.05
($28.05/kg) | No.: 1937
Delivery 1-3 Days
Hausbrandt MOKA COFFEE

Hausbrandt MOKA COFFEE

250g | Ground Coffee | 01.2028
★★★★★ ★★★★★ (2)
$10.72
($42.88/kg) | No.: 1540
Delivery 1-3 Days
Hausbrandt SUPERBAR

Hausbrandt SUPERBAR

1kg | Whole Bean | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
$31.30
($31.30/kg) | No.: 1108
Delivery 1-3 Days
Hausbrandt TRIESTE

Hausbrandt TRIESTE

1kg | Whole Bean | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (2)
$30.21
($30.21/kg) | No.: 1127
Delivery 1-3 Days
Hausbrandt VENEZIA
Röstfrisch Freshly roasted

Hausbrandt VENEZIA

1kg | Whole Bean | 09.2028
★★★★★ ★★★★★ (3)
$28.05
($28.05/kg) | No.: 1543
Delivery 1-3 Days