Skip to content

+49 40 822 4567 90

Babbi

20 Products

Wafers Babbini in a box - Babbi

Wafers Babbini in a box - Babbi

500g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (1)
$44.47
($88.94/kg) | No.: 4774
Delivery 1-3 Days
Babbini with pistachio cream - Babbi

Babbini with pistachio cream - Babbi

132g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$10.71
($81.14/kg) | No.: 4776
Delivery 1-3 Days
Babbi Babbini Refillpack

Babbi Babbini Refillpack

1kg | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$85.25
($85.25/kg) | No.: 4780
Delivery 1-3 Days
Babbi Bonette Fondente

Babbi Bonette Fondente

180g | 10.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$24.99
($138.83/kg) | No.: 40034
Delivery 1-3 Days
Bonette Pistacchio - Babbi

Bonette Pistacchio - Babbi

180g | 09.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$24.99
($138.83/kg) | No.: 40035
Delivery 1-3 Days
Babbi Dolcetorta Pistachio

Babbi Dolcetorta Pistachio

250g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$26.07
($104.28/kg) | No.: 4792
Out of stock Unavailable
Mini mixed wafers - Babbi

Mini mixed wafers - Babbi

132g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.31
($100.83/kg) | No.: 4775
Delivery 1-3 Days
Babbi Pistachio Collection

Babbi Pistachio Collection

227g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$28.35
($124.89/kg) | No.: 40036
Out of stock Unavailable
Babbi Chocolate Drink Classica

Babbi Chocolate Drink Classica

200g | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.44
($42.20/kg) | No.: 40027
Delivery 1-3 Days
Classic Viennesi wafers - Babbi

Classic Viennesi wafers - Babbi

200g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$19.37
($96.85/kg) | No.: 4778
Delivery 1-3 Days
Viennese Wafers Classic (Viennesi) - Babbi

Viennese Wafers Classic (Viennesi) - Babbi

20g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (1)
$2.16
($108.00/kg) | No.: 4781
Delivery 1-3 Days
Viennesi Classico Display - Babbi

Viennesi Classico Display - Babbi

1,2 kg | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$108.08
($90.07/kg) | No.: 40029
Delivery 1-3 Days
Dark chocolate (Viennesi) wafers - Babbi

Dark chocolate (Viennesi) wafers - Babbi

200g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$19.37
($96.85/kg) | No.: 4777
Delivery 1-3 Days
Viennesi Fondente Wafers - Babbi

Viennesi Fondente Wafers - Babbi

20g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$2.16
($108.00/kg) | No.: 4611
Delivery 1-3 Days
Pistachio wafers (Viennesi) - Babbi

Pistachio wafers (Viennesi) - Babbi

200g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$20.44
($102.20/kg) | No.: 4779
Delivery 1-3 Days
Babbi Viennesi Pistacchio

Babbi Viennesi Pistacchio

20g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$2.27
($113.50/kg) | No.: 40032
Delivery 1-3 Days
Babbi Viennesi Pistacchio Display

Babbi Viennesi Pistacchio Display

1,2 kg | 08.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$108.08
($90.07/kg) | No.: 40030
Delivery 1-3 Days
Mixed wafers - Babbi

Mixed wafers - Babbi

180g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$14.29
($79.39/kg) | No.: 4772
Delivery 1-3 Days
Pistachio wafers - Babbi

Pistachio wafers - Babbi

180g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$14.29
($79.39/kg) | No.: 4771
Delivery 1-3 Days
Babbi Waferone Pistachio Display

Babbi Waferone Pistachio Display

720g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$48.58
($67.47/kg) | No.: 40028
Delivery 1-3 Days