Skip to content

+49 40 822 4567 90

passalacqua

40 Products

Passalacqua MEXICO
Bundle Bundle

Passalacqua MEXICO

1kg | Whole Bean | 12.2028
★★★★★ ★★★★★ (14)
$28.60 $30.76 7%
($28.60/kg) | No.: 10120
Delivery 1-3 Days
Passalacqua MISCELA NAPOLI
Bundle Bundle

Passalacqua MISCELA NAPOLI

1kg | Whole Bean | 12.2028
★★★★★ ★★★★★ (14)
$31.40 $34.55 9%
($31.40/kg) | No.: 1722
Delivery 1-3 Days
Espresso cup - Passalacqua

Espresso cup - Passalacqua

★★★★★ ★★★★★ (4)
$7.70
No.: 2293
Delivery 1-3 Days
Espresso cup Harem - Passalacqua

Espresso cup Harem - Passalacqua

★★★★★ ★★★★★ (2)
$10.62
No.: 2403
Delivery 1-3 Days
Espresso glass - Passalacqua

Espresso glass - Passalacqua

★★★★★ ★★★★★ (0)
$34.00
No.: 2811
Out of stock Unavailable
Passalacqua GOLD VULCAN

Passalacqua GOLD VULCAN

500g | Whole Bean | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (4)
$15.06
($30.12/kg) | No.: 10531
Out of stock Unavailable
Passalacqua HAREM

Passalacqua HAREM

500g | Whole Bean | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (3)
$21.12
($42.24/kg) | No.: 10532
Delivery 1-3 Days
Passalacqua IBIS REDIBIS
Bundle Bundle

Passalacqua IBIS REDIBIS

1kg | Whole Bean | 12.2028
★★★★★ ★★★★★ (5)
$23.73 $25.90 8%
($23.73/kg) | No.: 1520
Delivery 4-6 Days

Extended Delivery Time

Please note that purchasing this item may result in a longer delivery time for your entire order. Unfortunately, we are unable to ship other in-stock items separately in advance.

Passalacqua HABANERA capsules

Passalacqua HABANERA capsules

25 pcs | Capsule | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
$13.98
($101.67/kg) | No.: 10054
Delivery 4-6 Days

Extended Delivery Time

Please note that purchasing this item may result in a longer delivery time for your entire order. Unfortunately, we are unable to ship other in-stock items separately in advance.

Passalacqua HELCA capsules

Passalacqua HELCA capsules

25 pcs | Capsule | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (2)
$11.81
($85.89/kg) | No.: 10053
Out of stock Unavailable
Passalacqua MANHOA Nespresso®* compatible capsules

Passalacqua MANHOA Nespresso®* compatible capsules

100 pcs | Capsule | 12.2028
★★★★★ ★★★★★ (4)
$28.06
($56.12/kg) | No.: 10295
Out of stock Unavailable
Passalacqua MEHARI
Bundle Bundle

Passalacqua MEHARI

1kg | Whole Bean | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (15)
$25.03 $26.97 7%
($25.03/kg) | No.: 1521
Delivery 1-3 Days
Passalacqua MEHARI

Passalacqua MEHARI

250g | Ground Coffee | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (4)
$5.74 $6.28 8%
($22.96/kg) | No.: 1522
Delivery 1-3 Days
Passalacqua MEXICO Espresso

Passalacqua MEXICO Espresso

250g | Ground Coffee | 12.2028
★★★★★ ★★★★★ (3)
$7.48
($29.92/kg) | No.: 1416
Delivery 1-3 Days
Passalacqua MEXICO PLUS
Bundle Bundle

Passalacqua MEXICO PLUS

1kg | Whole Bean | 12.2028
★★★★★ ★★★★★ (9)
$31.85 $33.48 4%
($31.85/kg) | No.: 1394
Delivery 1-3 Days
Passalacqua MEXICO

Passalacqua MEXICO

250g | Ground Coffee | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (3)
$6.83 $7.48 8%
($27.32/kg) | No.: 1816
Delivery 1-3 Days
Passalacqua Moana Espresso
Bundle Bundle

Passalacqua Moana Espresso

1kg | Whole Bean | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (14)
$34.55 $36.72 5%
($34.55/kg) | No.: 1395
Delivery 1-3 Days
Passalacqua MOANA Espresso

Passalacqua MOANA Espresso

250g | Ground Coffee | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (4)
$7.91 $9.64 17%
($31.64/kg) | No.: 1396
Delivery 1-3 Days
Passalacqua brown cane sugar 5kg

Passalacqua brown cane sugar 5kg

5,0 kg
★★★★★ ★★★★★ (0)
$21.56
($4.31/kg) | No.: 4793
Delivery 1-3 Days
Passalacqua VESUVIO
Bundle Bundle

Passalacqua VESUVIO

1kg | Whole Bean | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (8)
$26.75 $29.14 8%
($26.75/kg) | No.: 1503
Delivery 1-3 Days