Skip to content

+49 40 822 4567 90

kimbo

41 Products

Kimbo PRESTIGE

Kimbo PRESTIGE

1kg | Whole Bean | 10.2027
★★★★★ ★★★★★ (7)
$25.85
($25.85/kg) | No.: 1419
Delivery 1-3 Days
Kimbo SUPERIOR BLEND
Röstfrisch Freshly roasted

Kimbo SUPERIOR BLEND

1kg | Whole Bean | 01.2028
★★★★★ ★★★★★ (5)
$22.60
($22.60/kg) | No.: 1486
Delivery 1-3 Days
Kimbo TOP FLAVOUR

Kimbo TOP FLAVOUR

1kg | Whole Bean | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (7)
$25.85
($25.85/kg) | No.: 1417
Delivery 1-3 Days
Kimbo Espresso Spoon 12 Pieces

Kimbo Espresso Spoon 12 Pieces

★★★★★ ★★★★★ (0)
$16.43
No.: 20026
Out of stock Unavailable
Kimbo ESPRESSO NAPOLI
Röstfrisch Freshly roasted

Kimbo ESPRESSO NAPOLI

250g | Whole Bean | 08.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.30
($21.20/kg) | No.: 1875
Out of stock Unavailable
Kimbo ESPRESSO NAPOLETANO
Röstfrisch Freshly roasted

Kimbo ESPRESSO NAPOLETANO

1kg | Whole Bean | 08.2028
★★★★★ ★★★★★ (14)
$22.60 $23.69 4%
($22.60/kg) | No.: 1774
Delivery 1-3 Days
Espresso cup new design - Kimbo

Espresso cup new design - Kimbo

★★★★★ ★★★★★ (1)
$4.77
No.: 2036
Delivery 1-3 Days
Kimbo coffee 100% ARABICA

Kimbo coffee 100% ARABICA

250g | Ground Coffee | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.11
($32.44/kg) | No.: 1457
Delivery 1-3 Days
Kimbo DECAFFEINATO

Kimbo DECAFFEINATO

250g | Ground Coffee | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.44
($33.76/kg) | No.: 1546
Delivery 1-3 Days
ESE Pods BARISTA 100% ARABICA - Kimbo

ESE Pods BARISTA 100% ARABICA - Kimbo

15 pcs | ESE Pods | 11.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$6.27
($57.52/kg) | No.: 10876
Delivery 1-3 Days
Milk Jug - Kimbo Caffe

Milk Jug - Kimbo Caffe

★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.35
No.: 2472
Delivery 1-3 Days
Kimbo ESPRESSO NAPOLETANO

Kimbo ESPRESSO NAPOLETANO

250g | Ground Coffee | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.11
($32.44/kg) | No.: 1456
Delivery 1-3 Days
Coffee Mug - Kimbo

Coffee Mug - Kimbo

★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.77
No.: 2535
Out of stock Unavailable
Milk coffee cup - Kimbo

Milk coffee cup - Kimbo

★★★★★ ★★★★★ (0)
$6.71
No.: 2478
Delivery 1-3 Days
Kimbo Napoletano ESE Pods

Kimbo Napoletano ESE Pods

50 pcs | ESE Pods | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$15.03
($41.18/kg) | No.: 11433
Out of stock Unavailable
Kimbo NAPOLI

Kimbo NAPOLI

250g | Ground Coffee | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (2)
$5.30
($21.20/kg) | No.: 10358
Delivery 1-3 Days
ESE Pods ESPRESSO NAPOLETANO BAR - Kimbo

ESE Pods ESPRESSO NAPOLETANO BAR - Kimbo

15 pcs | ESE Pods | 11.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$6.27
($57.26/kg) | No.: 10869
Delivery 1-3 Days
ESE Pods NAPOLI - Kimbo

ESE Pods NAPOLI - Kimbo

100 pcs | ESE Pods | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (3)
$24.33
($33.33/kg) | No.: 10282
Delivery 1-3 Days
Kimbo Nespresso®*-compatible decaffeinated capsules

Kimbo Nespresso®*-compatible decaffeinated capsules

50 pcs | Capsule | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$16.12
($59.70/kg) | No.: 11434
Out of stock Unavailable
ESE Pods POMPEI - Kimbo
Röstfrisch Freshly roasted

ESE Pods POMPEI - Kimbo

50 pcs | ESE Pods | 02.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$15.03
($41.18/kg) | No.: 1158
Delivery 1-3 Days