Skip to content

+49 40 822 4567 90

gepa

29 Products

Gepa CAFÉ CREMA MILANO
Fair Trade

Gepa CAFÉ CREMA MILANO

1kg | Whole Bean | 11.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$34.55
($34.55/kg) | No.: 1657
Delivery 1-3 Days
Gepa Café ESPRESSO ROMA
Fair Trade

Gepa Café ESPRESSO ROMA

1kg | Whole Bean | 10.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$33.48
($33.48/kg) | No.: 1656
Delivery 1-3 Days
Gepa Café ESPRESSO SICILIANO
Fair Trade

Gepa Café ESPRESSO SICILIANO

1kg | Whole Bean | 11.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$33.48
($33.48/kg) | No.: 1658
Delivery 1-3 Days
GEPA exquisite BIO Drinking Chocolate can
Bio Fair Trade

GEPA exquisite BIO Drinking Chocolate can

250g | 01.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
$6.49
($25.96/kg) | No.: 4218
Out of stock Unavailable
Gepa Café ITALIAN BIO DECAFFEINATED
Bio Fair Trade

Gepa Café ITALIAN BIO DECAFFEINATED

250g | Whole Bean | 08.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$9.64
($38.56/kg) | No.: 1709
Delivery 1-3 Days
GEPA milk BIO chocolate Mascobado
Bio Fair Trade

GEPA milk BIO chocolate Mascobado

100g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$4.01
($40.10/kg) | No.: 4226
Delivery 1-3 Days
GEPA white BIO chocolate Mascobado
Bio Fair Trade

GEPA white BIO chocolate Mascobado

100g | 11.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$3.89
($38.90/kg) | No.: 4224
Delivery 1-3 Days
GEPA Organic Dark Chocolate 70% Cocoa – Fair Trade
Bio Fair Trade

GEPA Organic Dark Chocolate 70% Cocoa – Fair Trade

40g | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (5)
$1.84
($46.00/kg) | No.: 4221
Out of stock Unavailable
Tazpresso BIO
Bio Fair Trade

Tazpresso BIO

250g | Ground Coffee | 11.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.55
($34.20/kg) | No.: 1710
Delivery 1-3 Days