Ricci with pistachios - Tumminello
220g
|
05.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.44
($56.55/kg)
|
No.: 4643
Choose your option
Babbi Pistachio Collection
227g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$28.34
($124.85/kg)
|
No.: 40036
Choose your option
Panettona and pistachio cream - Gusto Etna
940g
|
01.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$34.49
($36.69/kg)
|
No.: 4701
Choose your option
Pistachio and Chocolate Panettone - Gusto Etna
940g
|
01.2026
★★★★★
★★★★★
(1)
$36.66
($39.00/kg)
|
No.: 4702
Choose your option
Gift bag - italian specialities pistachio - Amaretti Virginia
300g
|
07.2023
★★★★★
★★★★★
(0)
$21.52
($71.73/kg)
|
No.: 4343
Choose your option
Amaretti (soft) pistachio - Falcone
1kg
|
08.2025
★★★★★
★★★★★
(1)
$21.52
($21.52/kg)
|
No.: 4321
Choose your option
Amarettini Virginia - Pistachio
20g
|
11.2024
★★★★★
★★★★★
(0)
$1.08
($54.00/kg)
|
No.: 4142
Choose your option
Pistachio, hazelnut and cocoa cream filled biscuits - Amaretti Virginia
200g
|
06.2023
★★★★★
★★★★★
(0)
$22.60
($113.00/kg)
|
No.: 4344