La Genovese Juta
1kg
|
Whole Bean
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$41.04
($41.04/kg)
|
No.: 10956
Choose your option
Mokaflor DOLCE FORTE 100% ROBUSTA
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$8.12
($32.48/kg)
|
No.: 1569
Choose your option
La Tazza d'oro Vintage Arancia
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$31.29
($31.29/kg)
|
No.: 10344
Choose your option
Mondicaffè GIUBILEO EM
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$31.29
($31.29/kg)
|
No.: 10752
Choose your option
Barbera MAGHETTO MOKA
250g
|
Ground Coffee
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$6.28
($25.12/kg)
|
No.: 1600
Choose your option
Caffè Kenon ESPRESSO capsules - Nespresso®* compatible
50
pcs
|
Capsule
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(5)
$17.22
($68.88/kg)
|
No.: 11007
Choose your option
ESE Pods LUIGIANA - Caffè Alunni
150
pcs
|
ESE Pods
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$32.37
($28.77/kg)
|
No.: 10542
Choose your option
La Genovese ROYAL
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.85
($39.40/kg)
|
No.: 11012
Choose your option
La Tazza d'oro MISCELA BAR
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$29.13
($29.13/kg)
|
No.: 1971
Choose your option
Caffè New York SUPER CREMA
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$43.20
($43.20/kg)
|
No.: 1474
Choose your option
Sant Eustachio MOKA
250g
|
Ground Coffee
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$10.72
($42.88/kg)
|
No.: 1918
Choose your option
Udinese Caffè CREMOSO
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$30.20
($30.20/kg)
|
No.: 10564
Choose your option
Lucaffé Mr. Exclusive 100% Arabica
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.20
($36.80/kg)
|
No.: 1272
Choose your option
Caffè Cortese ESPRESSO BAR
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$28.05
($28.05/kg)
|
No.: 10923
Choose your option
ESE Pods EXQUISIT- Lucaffé
150
pcs
|
ESE Pods
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$42.13
($46.81/kg)
|
No.: 11036
Choose your option
Cannizzaro ESPRESSO VIGOROSA
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$22.63
$25.88
12%
($22.63/kg)
|
No.: 11356
Choose your option
ESE Pods PULCINELLA - Lucaffé
150
pcs
|
ESE Pods
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$39.96
($44.40/kg)
|
No.: 11035
Choose your option
Cannizzaro ESPRESSO EXTRA BAR
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$29.13
$31.40
7%
($29.13/kg)
|
No.: 11358
Choose your option
Choose your option
Oro Caffè La Torretta
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$30.20
($30.20/kg)
|
No.: 10783