Caffè Cortese ESPRESSO NAPOLETANO
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
$23.70
($23.70/kg)
|
No.: 10509
Choose your option
ESE Pods DECAFFEINATO - Lucaffé
25
pcs
|
ESE Pods
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.19
($61.27/kg)
|
No.: 11038
Choose your option
Caffè New York EXTRA XXXX
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$45.34
($45.34/kg)
|
No.: 1008
Choose your option
Caffè Kenon CARAMEL
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
$43.17
($43.17/kg)
|
No.: 11003
Choose your option
Golden Brasil GOLDEN EXCELSO
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$24.35
($24.35/kg)
|
No.: 10742
Choose your option
Mocambo Aroma Organic
1kg
|
Whole Bean
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$34.51
($34.51/kg)
|
No.: 1571
Choose your option
Arditi Caffè PURA FOLLIA
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$26.94
($26.94/kg)
|
No.: 10251
Choose your option
Mocambo DECAFFEINATED
250g
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$8.98
($35.92/kg)
|
No.: 1753
Choose your option
Lucaffé ESPRESSO BAR
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$21.53
($21.53/kg)
|
No.: 1284
Choose your option
Oro Caffè PREMIUM
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$36.68
($36.68/kg)
|
No.: 10318
Choose your option
Caffè Moka Efti EXCELLENT
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$32.35
($32.35/kg)
|
No.: 10979
Choose your option
Choose your option
Caffè Kenon NAPOLETANO DOK
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$37.76
($37.76/kg)
|
No.: 10903
Choose your option
Hardy BIO ZANZIBAR ESPRESSO
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$35.60
($35.60/kg)
|
No.: 1929
Choose your option
Lucaffé ARABICA Nespresso®* compatible capsules
22
pcs
|
Capsule
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.54
($77.64/kg)
|
No.: 10165
Choose your option
Caffè Moka Efti Extra Bar
250g
|
Whole Bean
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.54
($34.16/kg)
|
No.: 10105
Choose your option
Carroux ESPRESSO
500g
|
Whole Bean
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
$18.94
($37.88/kg)
|
No.: 1018
Choose your option
Caffè Kenon CREMA NAPOLI
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$27.59
($27.59/kg)
|
No.: 11109
Choose your option
Arditi Caffè ESPRESSO ARABICA
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$29.75
$32.35
8%
($29.75/kg)
|
No.: 1167
Choose your option
La Tazza d'oro GRAN MISCELA
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$29.10
($29.10/kg)
|
No.: 1970