Kimbo ESPRESSO CLASSICO
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(7)
$22.63
($22.63/kg)
|
No.: 1547
Choose your option
Caffè Moka Efti DOMUS
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$30.86
($30.86/kg)
|
No.: 10154
Choose your option
Hausbrandt VENEZIA
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
$28.05
($28.05/kg)
|
No.: 1543
Choose your option
Quarta Caffè ROSSA
250g
|
Whole Bean
|
07.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.85
($23.40/kg)
|
No.: 10277
Choose your option
Passalacqua CREMADOR
250g
|
Ground Coffee
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(8)
$7.47
($29.88/kg)
|
No.: 1907
Choose your option
Di Giampaolo MAESTRALE
250g
|
Whole Bean
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(4)
$9.20
($36.80/kg)
|
No.: 10049
Choose your option
La Genovese ORIENTALE
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$30.20
($30.20/kg)
|
No.: 10235
Choose your option
Ardente Caffè FAVORITA
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$34.54
($34.54/kg)
|
No.: 10625
Choose your option
"Award-winning Duo" tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(2)
$59.45
$64.75
8%
($29.73/kg)
|
No.: 10885
Choose your option
Lucaffé MR. EXCLUSIVE 100% ARABICA 1kg
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
$28.37
($28.37/kg)
|
No.: 1270
Choose your option
Passalacqua CREMADOR Espresso
250g
|
Ground Coffee
|
12.2028
★★★★★
★★★★★
(4)
$8.12
($32.48/kg)
|
No.: 1744
Choose your option
Passalacqua MOANA Espresso
250g
|
Ground Coffee
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(4)
$7.90
$9.64
18%
($31.60/kg)
|
No.: 1396
Choose your option
Caffè Kenon BABY BAR
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$26.96
($26.96/kg)
|
No.: 11014
Choose your option
Passalacqua HAREM MOKA
250g
|
Ground Coffee
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(4)
$10.61
($42.44/kg)
|
No.: 1400
Choose your option
Nannini DECAFFEINATED
500g
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$19.38
($38.76/kg)
|
No.: 1056
Choose your option
Caffè Barbaro ESPRESSO NERO
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$22.20
($22.20/kg)
|
No.: 10396
Choose your option
Caffè Moka Efti BAR VERDE
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$28.70
($28.70/kg)
|
No.: 10104
Choose your option
Hausbrandt ACADEMIA
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(13)
$33.46
($33.46/kg)
|
No.: 1013
Choose your option
Caffè Alunni LUIGIANA
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.64
($38.56/kg)
|
No.: 10896
Choose your option
Caffè Cortese ESPRESSO NAPOLETANO
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
$23.72
($23.72/kg)
|
No.: 10509
Choose your option