Choose your option
Lucaffe PULCINELLA
1kg
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$32.35
($32.35/kg)
|
No.: 11393
Choose your option
Choose your option
Andraschko BAR ITALIA
250g
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$9.19
($36.76/kg)
|
No.: 10246
Choose your option
Di Giampaolo SIERRA MADRE
1kg
|
Whole Bean
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$36.68
($36.68/kg)
|
No.: 11020
Choose your option
Caffè Trucillo Costa D’Amalfi 1950 100% Arabica
250g
|
Whole Bean
|
04.2029
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.71
($42.84/kg)
|
No.: 11388
Choose your option
Quarta Caffè Rossa
500g
|
Ground Coffee
|
07.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.41
($20.82/kg)
|
No.: 11437
Choose your option
Caffè Kenon ESPRESSO DECAFFEINATED
1kg
|
Whole Bean
|
03.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$33.44
($33.44/kg)
|
No.: 11072
Choose your option
THE BEST BEANS tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$86.45
$98.15
11%
($28.82/kg)
|
No.: 10633
Choose your option
Quaranta ARABICA
250g
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.19
($36.76/kg)
|
No.: 11401
Choose your option
Gourmet Set - Best coffees from all over Italy
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(2)
$99.22
$104.53
5%
($33.07/kg)
|
No.: 10376
Choose your option
ESPRESSO PREMIUM TRIO Tasting Pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$97.18
$105.72
8%
($32.39/kg)
|
No.: 11378
Choose your option
Espresso MOKA tasting pack
750g
|
Ground Coffee
★★★★★
★★★★★
(0)
$18.18
($24.24/kg)
|
No.: 11370
Choose your option
Club Kave ESPRESSO
1kg
|
Whole Bean
|
05.2029
★★★★★
★★★★★
(0)
$39.93
$43.17
7%
($39.93/kg)
|
No.: 11444
Choose your option
GROUND FILTER COFFEE tasting pack
750g
|
Ground Coffee
★★★★★
★★★★★
(0)
$25.54
($34.05/kg)
|
No.: 11371
Choose your option
Andraschko WIENER KAFFEEHAUS (Viennese coffee house blend)
250g
|
Whole Bean
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$8.54
($34.16/kg)
|
No.: 10244
Choose your option
Espresso MOKA tasting pack
750g
|
Ground Coffee
★★★★★
★★★★★
(0)
$18.66
($24.88/kg)
|
No.: 11369
Choose your option
Hardy 100% ARABICA PORTOFINO
250g
|
Whole Bean
|
01.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.54
($34.16/kg)
|
No.: 11041
Choose your option
Marziali Caffè OROBAR
250g
|
Whole Bean
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$10.28
($41.12/kg)
|
No.: 1246
Choose your option
Caffè Martella MAXIMUM CLASS (GROUND)
250g
|
Ground Coffee
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.54
($34.16/kg)
|
No.: 1643
Choose your option