CaffĆØ Barbaro ORO
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
(1)
$26.96
($26.96/kg)
|
No.: 10393
Choose your option
Quaranta ORO
250g
|
Whole Bean
|
02.2028
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
(0)
$8.55
($34.20/kg)
|
No.: 11402
Choose your option
Quaranta CLASSIC
250g
|
Whole Bean
|
02.2028
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
(0)
$8.12
($32.48/kg)
|
No.: 11403
Choose your option
ionia CINQUE STELLE
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
(0)
$24.79
$26.96
8%
($24.79/kg)
|
No.: 11411
Choose your option
Kimbo EXTRA CREAM
1kg
|
Whole Bean
|
02.2028
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
(18)
$21.55
($21.55/kg)
|
No.: 1420
Choose your option
Toraldo LINEA VENDING BLU
1kg
|
Whole Bean
|
02.2028
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
(0)
$23.17
($23.17/kg)
|
No.: 10991
Choose your option
Club Kave ESPRESSO
1kg
|
Whole Bean
|
05.2029
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
(0)
$39.96
$43.20
7%
($39.96/kg)
|
No.: 11444
Choose your option
Club Kave ESPRESSO MOKA
250g
|
Ground Coffee
|
02.2028
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
(0)
$9.20
$10.72
14%
($36.80/kg)
|
No.: 11445
Choose your option
ionia GASTRONOM
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
(0)
$19.38
$21.55
10%
($19.38/kg)
|
No.: 11409
Choose your option
Oro CaffĆØ Italian Style
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
(1)
$29.13
($29.13/kg)
|
No.: 10319
Choose your option
Marziali CaffĆØ GRAN CREMA
1kg
|
Whole Bean
|
10.2027
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
ā
(1)
$28.05
($28.05/kg)
|
No.: 1239