Di Giampaolo SCIROCCO
250g
|
Whole Bean
|
09.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.12
($32.48/kg)
|
No.: 11009
Choose your option
Diemme MEDITERRANEO
1kg
|
Whole Bean
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$29.75
($29.75/kg)
|
No.: 11028
Choose your option
Caffè Moka Efti BERLIN ESPRESSO
500g
|
Whole Bean
|
02.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$16.77
($33.54/kg)
|
No.: 10988
Choose your option
La Genovese ALTURA DECAFFEINATO MEXICO BIO
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$11.80
($47.20/kg)
|
No.: 11025
Choose your option
Mondicaffè THE BOCS
250g
|
Whole Bean
|
02.2025
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.63
($38.52/kg)
|
No.: 10252
Choose your option
Andraschko GRAND CRU
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$41.01
($41.01/kg)
|
No.: 10675
Choose your option
Andraschko BAR ITALIA
250g
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$9.19
($36.76/kg)
|
No.: 10246
Choose your option
Toraldo FUOCO LENTO
250g
|
Ground Coffee
|
11.2025
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.30
($21.20/kg)
|
No.: 10965