Skip to content

+49 40 822 4567 90

Chocolate Bars & More

Chocolate bar enthusiasts, or those who prefer other flavors, are always sure to find something to suit their taste.

29 Products

Pistachio wafers - Babbi

Pistachio wafers - Babbi

180g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$14.29
($79.39/kg) | No.: 4771
Delivery 1-3 Days
Babbini with pistachio cream - Babbi

Babbini with pistachio cream - Babbi

132g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$10.71
($81.14/kg) | No.: 4776
Delivery 1-3 Days
Viennese Wafers Classic (Viennesi) - Babbi

Viennese Wafers Classic (Viennesi) - Babbi

20g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (1)
$2.16
($108.00/kg) | No.: 4781
Delivery 1-3 Days
Viennesi Fondente Wafers - Babbi

Viennesi Fondente Wafers - Babbi

20g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$2.16
($108.00/kg) | No.: 4611
Delivery 1-3 Days
Mini mixed wafers - Babbi

Mini mixed wafers - Babbi

132g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.31
($100.83/kg) | No.: 4775
Delivery 1-3 Days
Classic Viennesi wafers - Babbi

Classic Viennesi wafers - Babbi

200g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$19.37
($96.85/kg) | No.: 4778
Delivery 1-3 Days
Mixed wafers - Babbi

Mixed wafers - Babbi

180g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$14.29
($79.39/kg) | No.: 4772
Delivery 1-3 Days
Dark chocolate (Viennesi) wafers - Babbi

Dark chocolate (Viennesi) wafers - Babbi

200g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$19.37
($96.85/kg) | No.: 4777
Delivery 1-3 Days
Babbi Bonette Fondente

Babbi Bonette Fondente

180g | 10.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$24.99
($138.83/kg) | No.: 40034
Delivery 1-3 Days