Di Giampaolo SHAMAL
250g
|
Whole Bean
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.62
($38.48/kg)
|
No.: 11008
Choose your option
Mondicaffè GIUBILEO EM
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$31.24
($31.24/kg)
|
No.: 10752
Choose your option
La Genovese ROYAL
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.83
($39.32/kg)
|
No.: 11012
Choose your option
Caffè Trucillo GRAN CAFFÈ
1kg
|
Whole Bean
|
06.2029
★★★★★
★★★★★
(3)
$35.56
($35.56/kg)
|
No.: 10635
Choose your option
ESPRESSO ITALIANO 90/10 tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$97.17
$112.09
13%
($32.39/kg)
|
No.: 1865
Choose your option
Club Kave ESPRESSO
1kg
|
Whole Bean
|
05.2029
★★★★★
★★★★★
(0)
$39.89
$43.13
7%
($39.89/kg)
|
No.: 11444
Choose your option
Mondicaffè THE BOCS
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(6)
$35.56
($35.56/kg)
|
No.: 10750
Choose your option
Mondicaffè THE BOCS
250g
|
Whole Bean
|
02.2025
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.62
($38.48/kg)
|
No.: 10252