Skip to content

+49 40 822 4567 90

Alle Artikel (ohne Gutscheine)

1391 Products

Amaretti (soft) with orange and lemon - Amaretti Virginia

Amaretti (soft) with orange and lemon - Amaretti Virginia

180g | 07.2023
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.69
($59.39/kg) | No.: 4341
Out of stock Unavailable
Soft/fluffy Amaretti in Tin Can - Amaretti Virginia

Soft/fluffy Amaretti in Tin Can - Amaretti Virginia

350g | 08.2023
★★★★★ ★★★★★ (0)
$25.82
($73.77/kg) | No.: 4340
Out of stock Unavailable
Gift bag - italian specialities pistachio - Amaretti Virginia

Gift bag - italian specialities pistachio - Amaretti Virginia

300g | 07.2023
★★★★★ ★★★★★ (0)
$21.50
($71.67/kg) | No.: 4343
Out of stock Unavailable
Coffee grinder C40 liquid amber - Comandante

Coffee grinder C40 liquid amber - Comandante

★★★★★ ★★★★★ (0)
$291.30
No.: 9423
Out of stock Unavailable
JoeFrex - Drip Kettle with Cover for brewed coffee 600ml

JoeFrex - Drip Kettle with Cover for brewed coffee 600ml

★★★★★ ★★★★★ (0)
$27.11
No.: 9198
Out of stock Unavailable
SLIM Filter Drawer

SLIM Filter Drawer

★★★★★ ★★★★★ (0)
$115.59
No.: 9184
Out of stock Unavailable
Low-Acidity Espresso Bean Sampler

Low-Acidity Espresso Bean Sampler

1kg | Whole Bean
★★★★★ ★★★★★ (0)
$33.81
($33.81/kg) | No.: 10727
Out of stock Unavailable
Barista Starter Set - Motta

Barista Starter Set - Motta

★★★★★ ★★★★★ (0)
$86.64
No.: 9165
Out of stock Unavailable
Espresso Grinder Zassenhaus Santiago Nature

Espresso Grinder Zassenhaus Santiago Nature

★★★★★ ★★★★★ (0)
$97.08
No.: 2930
Out of stock Unavailable
Coffee grinder C40 nitro burgundy - Comandante

Coffee grinder C40 nitro burgundy - Comandante

★★★★★ ★★★★★ (0)
$291.30
No.: 9421
Out of stock Unavailable
Tamper Top  Iron Age black 160g

Tamper Top Iron Age black 160g

★★★★★ ★★★★★ (0)
$27.11
No.: 9080
Out of stock Unavailable
Barista brush No.2 C40 - Comandante

Barista brush No.2 C40 - Comandante

★★★★★ ★★★★★ (0)
$19.33
No.: 9419
Out of stock Unavailable
Barista brush C40 - Comandante

Barista brush C40 - Comandante

★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.19
No.: 9413
Out of stock Unavailable
Felt case anthracite gray for manual grinder C40 - Comandante

Felt case anthracite gray for manual grinder C40 - Comandante

★★★★★ ★★★★★ (0)
$26.71
No.: 9410
Out of stock Unavailable
Oak wood knob purple for manual grinder C40 - Comandante

Oak wood knob purple for manual grinder C40 - Comandante

★★★★★ ★★★★★ (0)
$12.53
No.: 9409
Out of stock Unavailable
Oak wood knob for manual grinder C40 - Comandante

Oak wood knob for manual grinder C40 - Comandante

★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.62
No.: 9408
Out of stock Unavailable
BIG JOE oak knob black for C40 grinder - Comandante

BIG JOE oak knob black for C40 grinder - Comandante

★★★★★ ★★★★★ (0)
$17.38
No.: 9406
Out of stock Unavailable
JoeFrex - 56 mm Tamper Fat CLASSIC aluminium

JoeFrex - 56 mm Tamper Fat CLASSIC aluminium

★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.62
No.: 9053-56-bca
Out of stock Unavailable
Tamper Base KNOCK-CONVEX 53 mm - JoeFrex

Tamper Base KNOCK-CONVEX 53 mm - JoeFrex

★★★★★ ★★★★★ (0)
$22.24
No.: 9052-53-bkc
Out of stock Unavailable
Blind filter - 53mm

Blind filter - 53mm

★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.76
No.: 9137
Out of stock Unavailable