Skip to content

+49 40 822 4567 90

Alle Artikel (ohne Gutscheine)

1391 Products

Hot chocolate Cacao - Hardy
Neuheit New

Hot chocolate Cacao - Hardy

1,25 kg | 12.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$32.29
($25.83/kg) | No.: 40057
Delivery 1-3 Days
Cleaning kit for espresso and automatic machines - Oro Caffè

Cleaning kit for espresso and automatic machines - Oro Caffè

★★★★★ ★★★★★ (0)
$97.02
No.: 2653
Delivery 1-3 Days
Tamper Rune Puzzle (Barista Line) Wood straight - Hauck

Tamper Rune Puzzle (Barista Line) Wood straight - Hauck

★★★★★ ★★★★★ (0)
$135.86
No.: 9179
Delivery 1-3 Days
BWT Connection hose DN8 3/8"

BWT Connection hose DN8 3/8"

★★★★★ ★★★★★ (0)
$25.15
No.: 9157
Delivery 1-3 Days
BWT FLEX Connector "John-Guest" Straight 3/8"

BWT FLEX Connector "John-Guest" Straight 3/8"

★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.64
No.: 9159
Delivery 1-3 Days
BWT FLEX Straight Connector 3/8"

BWT FLEX Straight Connector 3/8"

★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.64
No.: 9158
Delivery 1-3 Days
Beech wood knob wine red for C40 grinder - Comandante

Beech wood knob wine red for C40 grinder - Comandante

★★★★★ ★★★★★ (0)
$12.53
No.: 9416
Delivery 1-3 Days
JoeFrex - 57mm Tamper Metal Aluminium

JoeFrex - 57mm Tamper Metal Aluminium

★★★★★ ★★★★★ (0)
$20.29
No.: 9073-57-tma
Delivery 1-3 Days
Tamper Base CLASSIC 56 mm - JoeFrex

Tamper Base CLASSIC 56 mm - JoeFrex

★★★★★ ★★★★★ (0)
$23.21
No.: 9072-56-bcs
Delivery 1-3 Days
Hauck Tamper Competition Line V7

Hauck Tamper Competition Line V7

★★★★★ ★★★★★ (0)
$155.29
No.: 9204
Delivery 1-3 Days
Hauck Tamper Premium Line Rune Kona Nuss

Hauck Tamper Premium Line Rune Kona Nuss

★★★★★ ★★★★★ (0)
$165.00
No.: 9205
Delivery 1-3 Days
Tamper (Barista Line) Nylon Noir - Hauck

Tamper (Barista Line) Nylon Noir - Hauck

★★★★★ ★★★★★ (0)
$97.02
No.: 9178
Delivery 1-3 Days
Tamper Base KNOCK-CONVEX 57 mm - JoeFrex

Tamper Base KNOCK-CONVEX 57 mm - JoeFrex

★★★★★ ★★★★★ (0)
$22.24
No.: 9052-57-bkc
Delivery 1-3 Days
Motta Dosing Cup with Lid
Neuheit New

Motta Dosing Cup with Lid

★★★★★ ★★★★★ (0)
$17.38
No.: 20040
Delivery 1-3 Days
Coffee grinder C40 nitro green - Comandante

Coffee grinder C40 nitro green - Comandante

★★★★★ ★★★★★ (0)
$290.38
No.: 9420
Delivery 1-3 Days
Beech wood knob royal blue for C40 grinder - Comandante

Beech wood knob royal blue for C40 grinder - Comandante

★★★★★ ★★★★★ (0)
$12.53
No.: 9417
Delivery 1-3 Days
Tamper Base KNOCK 51 mm - JoeFrex

Tamper Base KNOCK 51 mm - JoeFrex

★★★★★ ★★★★★ (0)
$21.26
No.: 9047-51-bk
Delivery 1-3 Days
GEPA Organic Dark Chocolate 70% Cocoa – Fair Trade
Bio Fair Trade

GEPA Organic Dark Chocolate 70% Cocoa – Fair Trade

40g | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (5)
$1.84
($46.00/kg) | No.: 4221
Out of stock Unavailable
Chocolate-Coated Coffee Beans - Lollo Caffè

Chocolate-Coated Coffee Beans - Lollo Caffè

30g | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (4)
$1.94
($64.67/kg) | No.: 4025
Out of stock Unavailable
GEPA BIO Chocolate Caramel Salt 40g bar
Bio Fair Trade

GEPA BIO Chocolate Caramel Salt 40g bar

40g | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (7)
$1.84
($46.00/kg) | No.: 4220
Out of stock Unavailable