Skip to content

+49 40 822 4567 90

Alle Artikel (ohne Gutscheine)

1391 Products

Set of Three Spoon Holders - Metallurgica Motta

Set of Three Spoon Holders - Metallurgica Motta

★★★★★ ★★★★★ (0)
$28.06
No.: 2636
Delivery 1-3 Days
Motta - Milk Frothing Pitcher Europa 0,75 Liter

Motta - Milk Frothing Pitcher Europa 0,75 Liter

★★★★★ ★★★★★ (0)
$27.09
No.: 2425
Delivery 1-3 Days
ESE Pods SUPERBAR - Salimbene
Röstfrisch Freshly roasted

ESE Pods SUPERBAR - Salimbene

100 pcs | ESE Pods | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$48.48
($67.33/kg) | No.: 10412
Delivery 1-3 Days
THE BEST BEANS tasting pack

THE BEST BEANS tasting pack

3,0 kg | Whole Bean
★★★★★ ★★★★★ (0)
$86.27 $97.94 11%
($28.76/kg) | No.: 10633
Delivery 1-3 Days
Toraldo GOURMET Nespresso®* Compatible Capsules

Toraldo GOURMET Nespresso®* Compatible Capsules

100 pcs | Capsule | 10.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$33.37
($60.67/kg) | No.: 10716
Delivery 1-3 Days
White chocolate bar with matcha tea - GEPA Bio
Bio Fair Trade

White chocolate bar with matcha tea - GEPA Bio

80g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$4.21
($52.63/kg) | No.: 4415
Delivery 1-3 Days
Flat Tamper Base - 58,5 mm - JoeFrex

Flat Tamper Base - 58,5 mm - JoeFrex

★★★★★ ★★★★★ (0)
$23.20
No.: 9196
Delivery 1-3 Days
Quaranta ARABICA

Quaranta ARABICA

250g | Whole Bean | 02.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.17
($36.68/kg) | No.: 11401
Delivery 1-3 Days
Gourmet Set - Best coffees from all over Italy

Gourmet Set - Best coffees from all over Italy

3,0 kg | Whole Bean
★★★★★ ★★★★★ (2)
$99.01 $104.30 5%
($33.00/kg) | No.: 10376
Delivery 1-3 Days
Strong Knock Box, small - Motta

Strong Knock Box, small - Motta

★★★★★ ★★★★★ (1)
$31.94
No.: 2496
Delivery 1-3 Days
Latte macchiato glass - Oro Caffè

Latte macchiato glass - Oro Caffè

★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.64
No.: 2111
Delivery 1-3 Days
Tamper olive wood stainless steel 58mm - Motta

Tamper olive wood stainless steel 58mm - Motta

★★★★★ ★★★★★ (0)
$25.14
No.: 2631
Delivery 1-3 Days
Cappuccino cup brown - Club House

Cappuccino cup brown - Club House

★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.64
No.: 2776
Delivery 1-3 Days
Trucillo 100% ARABICA Nespresso®* Compatible Capsules

Trucillo 100% ARABICA Nespresso®* Compatible Capsules

10 pcs | Capsule | 12.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.21
($76.55/kg) | No.: 11389
Delivery 1-3 Days
ESPRESSO PREMIUM TRIO Tasting Pack

ESPRESSO PREMIUM TRIO Tasting Pack

3,0 kg | Whole Bean
★★★★★ ★★★★★ (0)
$96.97 $105.49 8%
($32.32/kg) | No.: 11378
Delivery 1-3 Days
Kimbo Antica Miscela ESE Pods

Kimbo Antica Miscela ESE Pods

50 pcs | ESE Pods | 10.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$16.09
($44.08/kg) | No.: 11430
Delivery 1-3 Days
Espresso cup Marziali 100 Anni

Espresso cup Marziali 100 Anni

★★★★★ ★★★★★ (0)
$14.46
No.: 20021
Delivery 1-3 Days
Carafe with water filter 2,7L - BWT

Carafe with water filter 2,7L - BWT

★★★★★ ★★★★★ (0)
$26.12
No.: 9145
Delivery 1-3 Days
Trucillo CLASSICO Nespresso®* Compatible Capsules

Trucillo CLASSICO Nespresso®* Compatible Capsules

10 pcs | Capsule | 09.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.42
($80.36/kg) | No.: 11392
Delivery 1-3 Days
Aluminium double funnel - Motta

Aluminium double funnel - Motta

★★★★★ ★★★★★ (0)
$29.03
No.: 2970
Delivery 1-3 Days