Skip to content

+49 40 822 4567 90

Alle Artikel (ohne Gutscheine)

1391 Products

La Genovese BLUE GOLD

La Genovese BLUE GOLD

250g | Ground Coffee | 05.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.53
($34.12/kg) | No.: 10964
Delivery 1-3 Days
Lollo Caffè NERO Nespresso®* compatible capsules

Lollo Caffè NERO Nespresso®* compatible capsules

100 pcs | Capsule | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$25.82
($51.64/kg) | No.: 10338
Delivery 1-3 Days
Gepa Café ESPRESSO SICILIANO
Fair Trade

Gepa Café ESPRESSO SICILIANO

1kg | Whole Bean | 11.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$33.38
($33.38/kg) | No.: 1658
Delivery 1-3 Days
Caffè Kenon SPECIAL QUALITY

Caffè Kenon SPECIAL QUALITY

250g | Ground Coffee | 01.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
$8.10
($32.40/kg) | No.: 11004
Delivery 1-3 Days
Chili Praline Truffles - La Praline

Chili Praline Truffles - La Praline

200g | 03.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$7.22
($36.10/kg) | No.: 4601
Delivery 1-3 Days
Verpackung der Lollo Cuvée Pads

ESE Pods GRAN CUVÉE - Lollo Caffè

100 pcs | ESE Pods | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (2)
$29.06
($38.75/kg) | No.: 10337
Delivery 1-3 Days
Meinl LUNGO CLASSICO Nespresso®* compatible capsules

Meinl LUNGO CLASSICO Nespresso®* compatible capsules

10 pcs | Capsule | 11.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$5.07
($95.66/kg) | No.: 10011
Delivery 1-3 Days
Caffè Kenon IL CREMINO
Bundle Bundle

Caffè Kenon IL CREMINO

1kg | Whole Bean | 03.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$21.50 $25.38 15%
($21.50/kg) | No.: 11108
Delivery 1-3 Days
Mrs. Rose COFFEE

Mrs. Rose COFFEE

250g | Ground Coffee | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$9.18
($36.72/kg) | No.: 1249
Delivery 1-3 Days
Solino ESPRESSO COFFEE
Fair Trade

Solino ESPRESSO COFFEE

1kg | Whole Bean | 02.2028
★★★★★ ★★★★★ (3)
$27.87
($27.87/kg) | No.: 1506
Delivery 1-3 Days
Diemme PRESTIGIO

Diemme PRESTIGIO

1kg | Whole Bean | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (5)
$32.29
($32.29/kg) | No.: 1464
Delivery 1-3 Days
La Genovese COLONIALE Nespresso®* compatible capsules

La Genovese COLONIALE Nespresso®* compatible capsules

10 pcs | Capsule | 02.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
$4.54
($87.31/kg) | No.: 10890
Delivery 1-3 Days
Caffè Trucillo GRAN BAR

Caffè Trucillo GRAN BAR

1kg | Whole Bean | 06.2029
★★★★★ ★★★★★ (1)
$29.70 $34.03 12%
($29.70/kg) | No.: 10699
Delivery 1-3 Days
Dogliani Cantucci alle Mandorle (Italian Almond Biscuits)

Dogliani Cantucci alle Mandorle (Italian Almond Biscuits)

300g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$9.18
($30.60/kg) | No.: 4454
Delivery 1-3 Days
Oro Caffè La Torretta
Röstfrisch Freshly roasted

Oro Caffè La Torretta

1kg | Whole Bean | 09.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$30.13
($30.13/kg) | No.: 10783
Delivery 1-3 Days
Alps Coffee ESPRESSO AURUM
Röstfrisch Freshly roasted
Fair Trade

Alps Coffee ESPRESSO AURUM

1kg | Whole Bean | 01.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$43.10
($43.10/kg) | No.: 1671
Delivery 1-3 Days
Meinl Espresso Crema Nespresso®* compatible capsules

Meinl Espresso Crema Nespresso®* compatible capsules

30 pcs | Capsule | 07.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$14.26
($84.88/kg) | No.: 10998
Delivery 1-3 Days
GOLDEN DUO tasting pack
Gold Medal

GOLDEN DUO tasting pack

2,0 kg | Whole Bean
★★★★★ ★★★★★ (0)
$59.30 $64.60 8%
($29.65/kg) | No.: 1110
Delivery 1-3 Days
Sant Eustachio FILTRO

Sant Eustachio FILTRO

250g | Ground Coffee | 05.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
$12.42
($49.68/kg) | No.: 1581
Delivery 1-3 Days
ESE Pods DECAFFEINATED SERENO - Quarta Caffè

ESE Pods DECAFFEINATED SERENO - Quarta Caffè

18 pcs | ESE Pods | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.29
($58.32/kg) | No.: 10477
Delivery 1-3 Days