Skip to content

+49 40 822 4567 90

Products

1391 Products

Barbera MOKA

Barbera MOKA

500g | Ground Coffee | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$16.14
($32.28/kg) | No.: 1950
Out of stock Unavailable
Chocolate Caramel Marshmallow Bar - BARU

Chocolate Caramel Marshmallow Bar - BARU

30g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$2.71
($90.33/kg) | No.: 4245
Out of stock Unavailable
Chocolate Marshmallow Mix - BARU

Chocolate Marshmallow Mix - BARU

111g | 12.2026
★★★★★ ★★★★★ (1)
$9.64
($86.85/kg) | No.: 4403
Delivery 1-3 Days
Fleur de Sel Caramel Marshmallows - BARU

Fleur de Sel Caramel Marshmallows - BARU

120g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.64
($80.33/kg) | No.: 4405
Delivery 1-3 Days
Marshmallows with milk chocolate and sea salt caramel - BARU

Marshmallows with milk chocolate and sea salt caramel - BARU

120g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$9.64
($80.33/kg) | No.: 4422
Delivery 1-3 Days
Milk Chocolate Marshmellows - BARU

Milk Chocolate Marshmellows - BARU

120g | 02.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.64
($80.33/kg) | No.: 4402
Delivery 1-3 Days
Blind filter - 53mm

Blind filter - 53mm

★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.77
No.: 9136
Out of stock Unavailable
Blind filter - 53mm

Blind filter - 53mm

★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.77
No.: 9137
Out of stock Unavailable
Blind filter - 57mm

Blind filter - 57mm

★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.64
No.: 9135
Out of stock Unavailable
Blanking Filter for Back Flushing

Blanking Filter for Back Flushing

★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.77
No.: 9113
Out of stock Unavailable
Caffè Borbone Crema Classica

Caffè Borbone Crema Classica

250g | Ground Coffee | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.31
($21.24/kg) | No.: 11052
Delivery 1-3 Days
Caffè Borbone DECAFFEINATED

Caffè Borbone DECAFFEINATED

1kg | Whole Bean | 02.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
$26.96
($26.96/kg) | No.: 10826
Delivery 1-3 Days
ESE Pods MISCELA BLU - Caffè Borbone

ESE Pods MISCELA BLU - Caffè Borbone

150 pcs | ESE Pods | 08.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$33.46
($30.98/kg) | No.: 10097
Delivery 1-3 Days
ESE Pods DECAFFEINATED - Caffè Borbone

ESE Pods DECAFFEINATED - Caffè Borbone

150 pcs | ESE Pods | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$39.96
($37.00/kg) | No.: 10744
Delivery 1-3 Days
ESE Pods MISCELA ROSSA - Caffè Borbone

ESE Pods MISCELA ROSSA - Caffè Borbone

150 pcs | ESE Pods | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$31.29
($28.97/kg) | No.: 10098
Delivery 1-3 Days
ESE Pods ORO - Caffè Borbone

ESE Pods ORO - Caffè Borbone

150 pcs | ESE Pods | 08.2027
★★★★★ ★★★★★ (2)
$37.79
($34.99/kg) | No.: 10096
Delivery 1-3 Days
Caffè Borbone Espresso Intenso

Caffè Borbone Espresso Intenso

250g | Ground Coffee | 09.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.31
($21.24/kg) | No.: 10485
Out of stock Unavailable
Caffè Borbone MISCELA BLU (Vending)

Caffè Borbone MISCELA BLU (Vending)

1kg | Whole Bean | 03.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
$21.11
($21.11/kg) | No.: 10745
Delivery 1-3 Days
Caffè Borbone MISCELA ROSSO (Vending)

Caffè Borbone MISCELA ROSSO (Vending)

1kg | Whole Bean | 02.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$20.03
($20.03/kg) | No.: 10746
Delivery 1-3 Days
Caffè Borbone MISCELA TOP (Vending)

Caffè Borbone MISCELA TOP (Vending)

1kg | Whole Bean | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$22.63
($22.63/kg) | No.: 10824
Delivery 1-3 Days