Choose your option
Choose your option
Tamper (Barista-Line) Rune Wild Olive / Olive wood - Hauck
★★★★★ ★★★★★ (0)
$125.51
No.: 9202
Choose your option
Choose your option
Choose your option
Choose your option
Choose your option
Tamper (Premium-Line) Rune Kona Wild - Hauck
klaerung liegt bei Anne
★★★★★
★★★★★
(0)
$165.30
No.: 9201
Choose your option
Licorice bonbons "Banana Nostalgia'"- Haupt Lakrits
250g
|
04.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$13.96
($55.84/kg)
|
No.: 4699
Choose your option
Saltiest licorice in the world "Swedish bastards" - Haupt Lakrits
250g
|
02.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$13.96
($55.84/kg)
|
No.: 4662
Choose your option
Licorice balls "Fucking fabulous" - Haupt Lakrits
250g
|
03.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$14.61
($58.44/kg)
|
No.: 4663
Choose your option
Licorice "No Name" - Haupt Lakrits
250g
|
10.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$14.61
($58.44/kg)
|
No.: 4697
Choose your option
"The Salted Caramel" Liquorice, caramel and sea salt balls - Haupt Lakrits
250g
|
03.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$14.61
($58.44/kg)
|
No.: 4659
Choose your option
Salty licorice pieces - Haupt Lakrits
150g
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.71
($71.40/kg)
|
No.: 4796
Choose your option
Sweet licorice pieces - Haupt Lakrits
150g
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.71
($71.40/kg)
|
No.: 4797
Choose your option
Chocolate licorice "CHOKADE SVENSKJÄVLAR!" - Haupt Lakrits
250g
|
11.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$13.52
($54.08/kg)
|
No.: 4668
Choose your option
Hausbrandt ACADEMIA
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(13)
$33.44
($33.44/kg)
|
No.: 1013
Choose your option
Hausbrandt Organic (BIO) 100% Arabica
1kg
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$39.93
($39.93/kg)
|
No.: 10816
Choose your option
White Drinking Chocolate 'Choko-la Bianco' - Hausbrandt
625g
|
05.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$18.94
($30.30/kg)
|
No.: 1328
Choose your option
Hausbrandt Decaffeinato
1kg
|
Whole Bean
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$34.51
($34.51/kg)
|
No.: 10948