ESE Pods ESPRESSO BIO DECA - Alps Coffee
15
pcs
|
ESE Pods
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.88
($78.80/kg)
|
No.: 10069
Choose your option
ESE Pods ESPRESSO - Caffè Kenon
18
pcs
|
ESE Pods
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$6.37
($50.56/kg)
|
No.: 11006
Choose your option
Choose your option
Kimbo ESPRESSO NAPOLI
250g
|
Whole Bean
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.29
($21.16/kg)
|
No.: 1875
Choose your option
Meinl Lungo Classico Nespresso®* compatible capsules
30
pcs
|
Capsule
|
08.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$13.50
($80.36/kg)
|
No.: 10997
Choose your option
Choose your option
Ricci with pistachios - Tumminello
220g
|
05.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.42
($56.45/kg)
|
No.: 4643
Choose your option
Caffè New York EXTRA BAR
250g
|
Ground Coffee
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.85
($51.40/kg)
|
No.: 1960
Choose your option
La Genovese TRADIZIONE
250g
|
Ground Coffee
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$8.10
($32.40/kg)
|
No.: 10963
Choose your option
Caffè Alunni TRADIZIONE
250g
|
Whole Bean
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$8.53
($34.12/kg)
|
No.: 10897
Choose your option
Passalacqua ACOMA
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$24.73
($24.73/kg)
|
No.: 11384
Choose your option
ESE Pods ORO (bulk) - Golden Brasil
20
pcs
|
ESE Pods
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.62
($64.13/kg)
|
No.: 1471
Choose your option
Salted homemade licorice - Almaregårdens
150g
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.59
($30.60/kg)
|
No.: 4660
Choose your option
Caffè Moka Efti DECAFFEINATED
500g
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$18.25
($36.50/kg)
|
No.: 10079
Choose your option
Kimbo ESPRESSO NAPOLETANO
250g
|
Ground Coffee
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.10
($32.40/kg)
|
No.: 1456
Choose your option
Caffè Borbone MISCELA ROSSO (Vending)
1kg
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$19.98
($19.98/kg)
|
No.: 10746
Choose your option
Choose your option
Lucaffé Mr. Exclusive 100% Arabica
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.18
($36.72/kg)
|
No.: 1272
Choose your option
Caffè Kenon IL CREMINO
1kg
|
Whole Bean
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$21.50
$25.38
15%
($21.50/kg)
|
No.: 11108
Choose your option
Caramel and hazelnut truffles - Antica Torroneria Piemontese
200g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.85
($64.25/kg)
|
No.: 4439