Skip to content

+49 40 822 4567 90

9,5 % Steuersatz (Slowenien)

990 Products

Caffè Martella MAXIMUM CLASS (GROUND)

Caffè Martella MAXIMUM CLASS (GROUND)

250g | Ground Coffee | 02.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.53
($34.12/kg) | No.: 1643
Delivery 1-3 Days
Sant Eustachio GRANI
Röstfrisch Freshly roasted

Sant Eustachio GRANI

500g | Whole Bean | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$21.49
($42.98/kg) | No.: 11424
Delivery 1-3 Days
Kimbo Napoli Nespresso®-compatible aluminum capsule
Röstfrisch Freshly roasted

Kimbo Napoli Nespresso®-compatible aluminum capsule

30 pcs | Capsule | 02.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.53
($51.70/kg) | No.: 11428
Out of stock Unavailable
Kimbo Ristretto Nespresso®-compatible aluminum capsule
Röstfrisch Freshly roasted

Kimbo Ristretto Nespresso®-compatible aluminum capsule

30 pcs | Capsule | 02.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.53
($51.70/kg) | No.: 11429
Out of stock Unavailable
Lucaffè Crema Caffè Organic Nespresso®*-compatible capsules
Bio

Lucaffè Crema Caffè Organic Nespresso®*-compatible capsules

22 pcs | Capsule | 01.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.61
($87.36/kg) | No.: 11436
Out of stock Unavailable
Kimbo Ristretto Nespresso®- compatible aluminum capsules

Kimbo Ristretto Nespresso®- compatible aluminum capsules

10 pcs | Capsule | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$3.22
($58.55/kg) | No.: 11431
Delivery 1-3 Days
Kimbo Antica Miscela ESE Pods

Kimbo Antica Miscela ESE Pods

50 pcs | ESE Pods | 10.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$16.09
($44.08/kg) | No.: 11430
Delivery 1-3 Days
Kimbo 100% Arabica Nespresso® compatible aluminum capsules
Röstfrisch Freshly roasted

Kimbo 100% Arabica Nespresso® compatible aluminum capsules

30 pcs | Capsule | 01.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.53
($51.70/kg) | No.: 11432
Out of stock Unavailable
Kimbo Napoletano ESE Pods

Kimbo Napoletano ESE Pods

50 pcs | ESE Pods | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$15.01
($41.12/kg) | No.: 11433
Out of stock Unavailable
Kimbo Nespresso®*-compatible decaffeinated capsules

Kimbo Nespresso®*-compatible decaffeinated capsules

50 pcs | Capsule | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$16.09
($59.59/kg) | No.: 11434
Out of stock Unavailable
Truffles Cremino - Antica Torroneria Piemontese

Truffles Cremino - Antica Torroneria Piemontese

200g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$12.85
($64.25/kg) | No.: 4426
Delivery 1-3 Days
Marziali Caffè OROBAR MOKA
Gold Medal

Marziali Caffè OROBAR MOKA

250g | Ground Coffee | 11.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$11.77
($47.08/kg) | No.: 1245
Out of stock Unavailable
Lucaffé Breakfast Filter Coffee

Lucaffé Breakfast Filter Coffee

500g | Ground Coffee | 01.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$18.24
($36.48/kg) | No.: 11447
Delivery 1-3 Days
Mild ESE Espresso Pods Sampler - 15 Italian Coffee Pods

Mild ESE Espresso Pods Sampler - 15 Italian Coffee Pods

15 pcs | ESE Pods
★★★★★ ★★★★★ (4)
$7.72
($73.52/kg) | No.: 10652
Delivery 1-3 Days
Moka Efti SPECIALE Nespresso® Compatible Capsules*

Moka Efti SPECIALE Nespresso® Compatible Capsules*

10 pcs | Capsule | 03.2029
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.21
No.: 11438
Delivery 1-3 Days
Hardy
Bio

Hardy

250g | Ground Coffee | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.69
($42.76/kg) | No.: 11442
Delivery 1-3 Days
Club Kave ESPRESSO
Espresso Italiano

Club Kave ESPRESSO

1kg | Whole Bean | 05.2029
★★★★★ ★★★★★ (0)
$39.84 $43.08 7%
($39.84/kg) | No.: 11444
Delivery 1-3 Days
Club Kave ESPRESSO MOKA
Espresso Italiano

Club Kave ESPRESSO MOKA

250g | Ground Coffee | 02.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.17 $10.69 14%
($36.68/kg) | No.: 11445
Delivery 1-3 Days
Hardy America Filter Coffee

Hardy America Filter Coffee

250g | Ground Coffee | 05.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.61
($38.44/kg) | No.: 11443
Delivery 1-3 Days
Moka Efti BAR VERDE

Moka Efti BAR VERDE

250g | Whole Bean | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.10
($32.40/kg) | No.: 11449
Delivery 1-3 Days