Skip to content

+49 40 822 4567 90

9,5 % Steuersatz (Slowenien)

990 Products

Espresso MOKA tasting pack

Espresso MOKA tasting pack

750g | Ground Coffee
★★★★★ ★★★★★ (0)
$18.62
($24.83/kg) | No.: 11369
Delivery 1-3 Days
Salty licorice pieces - Haupt Lakrits

Salty licorice pieces - Haupt Lakrits

150g
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.69
($71.27/kg) | No.: 4796
Out of stock Unavailable
Dark Chocolate & Almond Truffles - Antica Torroneria Piemontese

Dark Chocolate & Almond Truffles - Antica Torroneria Piemontese

200g | 10.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.93
($69.65/kg) | No.: 40024
Delivery 1-3 Days
Nannini Panettone Cioccolato Christmas Cake

Nannini Panettone Cioccolato Christmas Cake

06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$32.28
No.: 4207
Out of stock Unavailable
Hardy 100% ARABICA PORTOFINO

Hardy 100% ARABICA PORTOFINO

250g | Whole Bean | 01.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$8.53
($34.12/kg) | No.: 11041
Delivery 1-3 Days
Passalacqua brown cane sugar 5kg

Passalacqua brown cane sugar 5kg

5,0 kg
★★★★★ ★★★★★ (0)
$21.49
($4.30/kg) | No.: 4793
Delivery 1-3 Days
Salty licorice - Viking Factory Thor

Salty licorice - Viking Factory Thor

80g | 09.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.54
($56.75/kg) | No.: 4709
Out of stock Unavailable
Caffè Pezzullo NERA

Caffè Pezzullo NERA

3,0 kg | Whole Bean | 10.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$86.26 $97.07 11%
($28.75/kg) | No.: 11050
Delivery 1-3 Days
Nannini Torta Fichi e Noci

Nannini Torta Fichi e Noci

450g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$21.49
($47.76/kg) | No.: 4156
Out of stock Unavailable
Trucillo INTENSO Nespresso®* Compatible Capsules

Trucillo INTENSO Nespresso®* Compatible Capsules

10 pcs | Capsule | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.21
($76.55/kg) | No.: 11391
Delivery 1-3 Days
Espresso MOKA tasting pack

Espresso MOKA tasting pack

750g | Ground Coffee
★★★★★ ★★★★★ (0)
$18.14
($24.19/kg) | No.: 11370
Delivery 1-3 Days
Kolsvart Salty Liquorice Fish

Kolsvart Salty Liquorice Fish

120g | 07.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.29
($44.08/kg) | No.: 40020
Out of stock Unavailable
ESPRESSO MAESTRO tasting pack

ESPRESSO MAESTRO tasting pack

2,0 kg | Whole Bean
★★★★★ ★★★★★ (0)
$69.96
($34.98/kg) | No.: 10893
Delivery 1-3 Days
Bonette Pistacchio - Babbi

Bonette Pistacchio - Babbi

180g | 09.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$24.94
($138.56/kg) | No.: 40035
Delivery 1-3 Days
Licorice bonbons "Banana Nostalgia'"- Haupt Lakrits

Licorice bonbons "Banana Nostalgia'"- Haupt Lakrits

250g | 04.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.93
($55.72/kg) | No.: 4699
Out of stock Unavailable
ionia ESPRESSO SUPERIOR

ionia ESPRESSO SUPERIOR

1kg | Whole Bean | 01.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$23.65 $24.72 4%
($23.65/kg) | No.: 11408
Delivery 1-3 Days
Nannini Cavallucci

Nannini Cavallucci

400g | 04.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$11.77
($29.43/kg) | No.: 4109
Out of stock Unavailable
Lavazza Shortbread

Lavazza Shortbread

1kg | 02.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$26.88
($26.88/kg) | No.: 4090
Out of stock Unavailable
Trucillo CLASSICO Nespresso®* Compatible Capsules

Trucillo CLASSICO Nespresso®* Compatible Capsules

10 pcs | Capsule | 09.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.42
($80.36/kg) | No.: 11392
Delivery 1-3 Days
Trucillo 100% ARABICA Nespresso®* Compatible Capsules

Trucillo 100% ARABICA Nespresso®* Compatible Capsules

10 pcs | Capsule | 12.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.21
($76.55/kg) | No.: 11389
Delivery 1-3 Days