ESE Pods BIO - Maria Sole
50
pcs
|
ESE Pods
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$26.90
($76.86/kg)
|
No.: 10761
Choose your option
Musetti Santos 100% ARABICA
1kg
|
Whole Bean
|
03.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$33.38
($33.38/kg)
|
No.: 1894
Choose your option
Salted Caramel Praline Truffles - La Praline
100g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.75
($47.50/kg)
|
No.: 4788
Choose your option
Cannizzaro ESPRESSO ELITE
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$34.45
$36.62
5%
($34.45/kg)
|
No.: 11360
Choose your option
INSIDERS' SECRETS tasting pack
1kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$32.19
$35.86
10%
($32.19/kg)
|
No.: 1067
Choose your option
Biscottini di Tumminia e Maiorca - Tumminello
210g
|
10.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$6.37
($30.33/kg)
|
No.: 4648
Choose your option
Box of cantucci with almonds and chocolate - Tumminello
250g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$13.50
($54.00/kg)
|
No.: 4653
Choose your option
ESPRESSO ITALIANO 90/10 tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$97.11
$112.02
13%
($32.37/kg)
|
No.: 1865
Choose your option
CREMOSO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$66.76
$74.21
10%
($22.25/kg)
|
No.: 1103
Choose your option
ESE Pods AROMAGIC PLUS - Barbera
100
pcs
|
ESE Pods
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$43.10
($61.57/kg)
|
No.: 10730
Choose your option
La Tazza d'oro MISCELA D'ORO CAN
250g
|
Whole Bean
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.16
($40.64/kg)
|
No.: 1972
Choose your option
Diemme SPIRITO Nespresso®* compatible capsules
50
pcs
|
Capsule
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$21.50
($76.79/kg)
|
No.: 1698
Choose your option
NAPOLI ESPRESSO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$60.17
($20.06/kg)
|
No.: 10271
Choose your option
Hot chocolate Cacao Vanille - Monbana
250g
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$10.69
($42.76/kg)
|
No.: 1316
Choose your option
ESE Pods ESPRESSO - Maria Sole
50
pcs
|
ESE Pods
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
$26.90
($76.86/kg)
|
No.: 10763
Choose your option
Caffè Trucillo CREMA BAR
1kg
|
Whole Bean
|
05.2029
★★★★★
★★★★★
(2)
$29.06
($29.06/kg)
|
No.: 10636
Choose your option
ESE Pods BRASILIA - Mocambo
144
pcs
|
ESE Pods
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$46.34
($45.97/kg)
|
No.: 10341
Choose your option
Hardy MILANO ESPRESSO
250g
|
Whole Bean
|
04.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.21
($32.84/kg)
|
No.: 10019
Choose your option
Hot chocolate Cacao Orange - Monbana
250g
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$10.69
($42.76/kg)
|
No.: 1318
Choose your option
ESE pods FORTE - illy
40
pcs
|
ESE Pods
|
07.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$15.66
($53.63/kg)
|
No.: 11135