90 | 10 tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$91.71
$100.14
8%
($30.57/kg)
|
No.: 10164
Choose your option
ESE Pods CARAMELLO ESPRESSO - Lollo Caffè
30
pcs
|
ESE Pods
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.69
($47.51/kg)
|
No.: 10581
Choose your option
Musetti 201 BLEND
1kg
|
Whole Bean
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$25.38
($25.38/kg)
|
No.: 1785
Choose your option
La Genovese ORIENTALE
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.53
($34.12/kg)
|
No.: 11013
Choose your option
La Genovese JUTA
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$10.69
($42.76/kg)
|
No.: 10957
Choose your option
Capsules Lollo Caffè TERRA Nespresso® compatible
10
pcs
|
Capsule
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$3.22
($58.55/kg)
|
No.: 1883
Choose your option
ESE Pods GOLD SELECTION - Golden Brasil
150
pcs
|
ESE Pods
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$32.29
($28.70/kg)
|
No.: 10778
Choose your option
Speicherstadt ORGANIC IL GUSTO
250g
|
Whole Bean
|
04.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$13.49
($53.96/kg)
|
No.: 10134
Choose your option
Lollo Caffè GRAN BAR PERLAGE
1kg
|
Whole Bean
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$29.06
($29.06/kg)
|
No.: 10334
Choose your option
Hardy UNIVERSO ROBUSTA
250g
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.10
($32.40/kg)
|
No.: 10017
Choose your option
Licorice scoops with passion fruit and chilli - Narr Chocolate
150g
|
07.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.94
($39.60/kg)
|
No.: 4691
Choose your option
Pistachio wafers (Viennesi) - Babbi
200g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$20.41
($102.05/kg)
|
No.: 4779
Choose your option
Caffè Cortese Cremoso Nespresso®* compatible capsules
50
pcs
|
Capsule
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$11.78
($39.93/kg)
|
No.: 1989
Choose your option
Choose your option
Oro Caffè 100% ARABICA ROSE
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$39.86
($39.86/kg)
|
No.: 10317
Choose your option
ESE Pods ROSSA - Caffè Pezzullo
50
pcs
|
ESE Pods
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$18.25
($52.14/kg)
|
No.: 11051
Choose your option
Alps Coffee CREME SCHÜMLI
500g
|
Whole Bean
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$17.50
($35.00/kg)
|
No.: 10296
Choose your option
Cannizzaro ESPRESSO EXTRA BAR
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$29.06
$31.32
7%
($29.06/kg)
|
No.: 11358
Choose your option
TRE STELLE tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$86.30
$91.06
5%
($28.77/kg)
|
No.: 1104
Choose your option
Quarta Caffè DECAFFEINATED SERENO
500g
|
Whole Bean
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$23.66
($47.32/kg)
|
No.: 10691