Skip to content

+49 40 822 4567 90

7 % Steuersatz (Deutschland)

990 Products

Chocolate-Covered Coffee Beans - Lavazza

Chocolate-Covered Coffee Beans - Lavazza

1kg | 07.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$48.47
($48.47/kg) | No.: 4023a
Out of stock Unavailable
Toraldo CREMA DI NAPOLI

Toraldo CREMA DI NAPOLI

250g | Ground Coffee | 04.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$7.45
($29.80/kg) | No.: 16678
Delivery 1-3 Days
HARDY Milano Nespresso®* compatible capsules

HARDY Milano Nespresso®* compatible capsules

10 pcs | Capsule | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.21
($84.20/kg) | No.: 1932
Delivery 1-3 Days
Caffè Trucillo Costa D’Amalfi 1950 100% Arabica

Caffè Trucillo Costa D’Amalfi 1950 100% Arabica

250g | Whole Bean | 04.2029
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.69
($42.76/kg) | No.: 11388
Delivery 1-3 Days
ORGANIC ESPRESSO tasting pack
Bio

ORGANIC ESPRESSO tasting pack

1kg | Whole Bean
★★★★★ ★★★★★ (0)
$34.66 $38.54 10%
($34.66/kg) | No.: 11066
Out of stock Unavailable
Dogliani with walnuts

Dogliani with walnuts

350g | 03.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$13.93
($39.80/kg) | No.: 4492
Delivery 1-3 Days
Mocambo Decaffeinato Espresso ESE Pods

Mocambo Decaffeinato Espresso ESE Pods

144 pcs | ESE Pods | 02.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$53.88
($53.88/kg) | No.: 10355
Delivery 1-3 Days
Grahn's Sour Skulls

Grahn's Sour Skulls

60g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$1.62
($27.00/kg) | No.: 40015
Delivery 1-3 Days
ESE Pods SUPERBAR - Salimbene
Röstfrisch Freshly roasted

ESE Pods SUPERBAR - Salimbene

100 pcs | ESE Pods | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$48.47
($67.32/kg) | No.: 10412
Delivery 1-3 Days
Mondicaffè GIUBILEO ES
Specialty Coffee Association

Mondicaffè GIUBILEO ES

375g | Whole Bean | 10.2026
★★★★★ ★★★★★ (1)
$13.93
($37.15/kg) | No.: 10842
Out of stock Unavailable
Nannini Torta al Cioccolato

Nannini Torta al Cioccolato

450g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$21.49
($47.76/kg) | No.: 4101
Out of stock Unavailable
White chocolate bar with Earl Grey tea - GEPA Organic
Bio Fair Trade

White chocolate bar with Earl Grey tea - GEPA Organic

80g | 04.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.21
($52.63/kg) | No.: 4416
Delivery 1-3 Days
Salimbene SUPERBAR Compostable Capsules

Salimbene SUPERBAR Compostable Capsules

10 pcs | Capsule | 08.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.86
($97.20/kg) | No.: 10710
Out of stock Unavailable
Espresso for Portafilter Machines - tasting pack

Espresso for Portafilter Machines - tasting pack

750g | Ground Coffee
★★★★★ ★★★★★ (0)
$12.64
($16.85/kg) | No.: 11368
Delivery 1-3 Days
Marziali Caffè OROBAR
Gold Medal

Marziali Caffè OROBAR

250g | Whole Bean | 11.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$10.26
($41.04/kg) | No.: 1246
Delivery 1-3 Days
Flamigni Torroncini and Fruit Mix 200g

Flamigni Torroncini and Fruit Mix 200g

200g | 09.2024
★★★★★ ★★★★★ (1)
$10.69
($53.45/kg) | No.: 4290
Out of stock Unavailable
Mondicaffè Panettone al Cioccolato

Mondicaffè Panettone al Cioccolato

1kg | 02.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$37.68
($37.68/kg) | No.: 40039
Out of stock Unavailable
Mondicaffè ESPRESSO FULL BODY
Specialty Coffee Association

Mondicaffè ESPRESSO FULL BODY

375g | Whole Bean | 03.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$11.77
($31.39/kg) | No.: 10844
Out of stock Unavailable
Nannini Panforte Margherita

Nannini Panforte Margherita

450g | 10.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$21.49
($47.76/kg) | No.: 4102b
Out of stock Unavailable
Chocolate almonds - Lavazza

Chocolate almonds - Lavazza

700g | 02.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$27.97
($39.96/kg) | No.: 4049a
Out of stock Unavailable