Quarta Caffè ESPRESSO BAROCCO
1kg
|
Whole Bean
|
08.2027
★★★★★
★★★★★
(6)
$34.01
($34.01/kg)
|
No.: 10273
Choose your option
Kimbo Capri Nespresso® compatible capsules
50
pcs
|
Capsule
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(4)
$15.01
($55.59/kg)
|
No.: 11023
Choose your option
Caffe Mauro VENDING VALUE
1kg
|
Whole Bean
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$21.49
($21.49/kg)
|
No.: 1052
Choose your option
S-märke Salt Skum Licorice Foam
70g
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$1.78
($25.43/kg)
|
No.: 40010
Choose your option
Choose your option
Cantucci pistachio and ceder - Falcone
180g
|
07.2027
★★★★★
★★★★★
(3)
$4.86
($27.00/kg)
|
No.: 4279
Choose your option
Marziali Caffè GRAN CREMA
1kg
|
Whole Bean
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$27.97
($27.97/kg)
|
No.: 1239
Choose your option
Choose your option
LA GENOVESE tasting pack (small packs)
500g
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$16.68
$18.14
8%
($33.36/kg)
|
No.: 10955
Choose your option
Caffè New York EXTRA XXXX
250g
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.85
($51.40/kg)
|
No.: 1005
Choose your option
Nannini 100% ARABICA
1kg
|
Whole Bean
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$32.28
($32.28/kg)
|
No.: 1392
Choose your option
Lucaffé PICCOLO & DOLCE
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
$30.12
($30.12/kg)
|
No.: 1379
Choose your option
Lucaffé DECAFFEINATO
700g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$24.72
($35.31/kg)
|
No.: 1906
Choose your option
Dersut Caffè Plus Oro
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
$31.20
($31.20/kg)
|
No.: 10678
Choose your option
Hausbrandt GOURMET COLUMBUS
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$36.60
($36.60/kg)
|
No.: 1542
Choose your option
Passalacqua DECAFFEINATED
250g
|
Ground Coffee
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$9.61
($38.44/kg)
|
No.: 1724
Choose your option
ESE Pods MISCELA ROSSA - Caffè Borbone
150
pcs
|
ESE Pods
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$31.20
($28.89/kg)
|
No.: 10098
Choose your option
Mauro SPECIAL BAR
1kg
|
Whole Bean
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$24.72
($24.72/kg)
|
No.: 1801
Choose your option
ESE Pods EXTRA BAR LUNGO - Moka Efti
30
pcs
|
ESE Pods
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$14.58
($69.43/kg)
|
No.: 10983
Choose your option
Hardy UNIVERSO ESPRESSO COFFEE
1kg
|
Whole Bean
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(8)
$21.49
$24.72
13%
($21.49/kg)
|
No.: 1926