Cantucci chocolate 300 pieces - Falcone
2,4 kg
★★★★★
★★★★★
(1)
$35.52
($14.80/kg)
|
No.: 4992-1
Choose your option
Gourmet Set - Best coffees from all over Italy
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(2)
$99.01
$104.30
5%
($33.00/kg)
|
No.: 10376
Choose your option
Marziali Caffè DECAFFEINATO
1kg
|
Whole Bean
|
01.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$35.52
($35.52/kg)
|
No.: 1240
Choose your option
Marziali Caffè DECAFFEINATO
250g
|
Whole Bean
|
04.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.69
($42.76/kg)
|
No.: 1265
Choose your option
Chili Salmiak Explosion pastilles - Pastillfabriken
25g
|
01.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.54
($181.60/kg)
|
No.: 4690
Choose your option
Toraldo CLASSICA Nespresso®* Compatible Capsules
100
pcs
|
Capsule
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$32.28
($58.69/kg)
|
No.: 10718
Choose your option
ESE Pods ARABICA - Caffè Kenon
100
pcs
|
ESE Pods
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$34.44
($49.20/kg)
|
No.: 11073
Choose your option
ESE Pods MANHOA - Passalacqua
150
pcs
|
ESE Pods
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
$39.84
($36.38/kg)
|
No.: 10467
Choose your option
Hazelnut Vegan Flapjack - Giant Bar
90g
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$2.10
($23.33/kg)
|
No.: 4686
Choose your option
ESE Pods LA GENOVESE - Oro
25
pcs
|
ESE Pods
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.69
($61.09/kg)
|
No.: 10238
Choose your option
Toraldo GOURMET Nespresso®* Compatible Capsules
100
pcs
|
Capsule
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$33.36
($60.65/kg)
|
No.: 10716
Choose your option
Metal Tin of Filled Biscuits - Tumminello
250g
|
06.2026
★★★★★
★★★★★
(0)
$13.49
($53.96/kg)
|
No.: 4711
Choose your option
JAMAICA BLUE MOUNTAIN tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$78.71
($39.36/kg)
|
No.: 10470
Choose your option
STRONG AND INTENSE tasting pack
1kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$30.12
($30.12/kg)
|
No.: 13370
Choose your option
Caffè Kenon SUPERMAX
1kg
|
Whole Bean
|
09.2028
★★★★★
★★★★★
(4)
$36.60
($36.60/kg)
|
No.: 11002
Choose your option
Toraldo CREMA DI NAPOLI
250g
|
Ground Coffee
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$7.45
($29.80/kg)
|
No.: 16678
Choose your option
HARDY Milano Nespresso®* compatible capsules
10
pcs
|
Capsule
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$4.21
($84.20/kg)
|
No.: 1932
Choose your option
Caffè Trucillo Costa D’Amalfi 1950 100% Arabica
250g
|
Whole Bean
|
04.2029
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.69
($42.76/kg)
|
No.: 11388
Choose your option
ORGANIC ESPRESSO tasting pack
1kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$34.66
$38.54
10%
($34.66/kg)
|
No.: 11066