Skip to content

+49 40 822 4567 90

14 % Steuersatz (Finnland)

990 Products

ESE Pods CIOCCOLATO ESPRESSO - Lollo Caffè

ESE Pods CIOCCOLATO ESPRESSO - Lollo Caffè

30 pcs | ESE Pods | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.69
($47.51/kg) | No.: 10580
Delivery 1-3 Days
Truffles with caramelised hazelnuts - Antica Torroneria Piemontese

Truffles with caramelised hazelnuts - Antica Torroneria Piemontese

200g | 07.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$12.85
($64.25/kg) | No.: 4449
Delivery 1-3 Days
Danesi Caffè Classic Espresso Coffee

Danesi Caffè Classic Espresso Coffee

1kg | Whole Bean | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
$27.98
($27.98/kg) | No.: 1646
Out of stock Unavailable
Babbini with pistachio cream - Babbi

Babbini with pistachio cream - Babbi

132g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$10.69
($80.98/kg) | No.: 4776
Delivery 1-3 Days
Caffè Barbaro MOKA NOCCIOLA

Caffè Barbaro MOKA NOCCIOLA

125g | Ground Coffee | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$4.21
($33.68/kg) | No.: 10473
Out of stock Unavailable
Chocolate Marshmallow Mix - BARU

Chocolate Marshmallow Mix - BARU

111g | 12.2026
★★★★★ ★★★★★ (1)
$9.62
($86.67/kg) | No.: 4403
Delivery 1-3 Days
Musetti SELECT

Musetti SELECT

1kg | Whole Bean | 05.2028
★★★★★ ★★★★★ (5)
$24.31
($24.31/kg) | No.: 1786
Delivery 1-3 Days
Antica Torroneria Piemontese - Truffles with pistachio and raspberry

Antica Torroneria Piemontese - Truffles with pistachio and raspberry

200g | 03.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
$15.01
($75.05/kg) | No.: 4494
Delivery 1-3 Days
Mrs. Rose Nespresso® compatible capsules

Mrs. Rose Nespresso® compatible capsules

10 pcs | Capsule | 10.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$5.29
($101.73/kg) | No.: 11126
Out of stock Unavailable
Barbera AROMAGIC PLUS Nespresso®* compatible capsules

Barbera AROMAGIC PLUS Nespresso®* compatible capsules

25 pcs | Capsule | 03.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$12.85
($102.80/kg) | No.: 1943
Delivery 1-3 Days
Barbera Mago SENCAF DECAFFEINATED
Röstfrisch Freshly roasted

Barbera Mago SENCAF DECAFFEINATED

250g | Whole Bean | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.26
($41.04/kg) | No.: 1665
Out of stock Unavailable
Mrs. Rose Nespresso® compatible capsules

Mrs. Rose Nespresso® compatible capsules

50 pcs | Capsule | 11.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$23.66
($91.00/kg) | No.: 11125
Out of stock Unavailable
Chocolate Cantucci - Tumminello

Chocolate Cantucci - Tumminello

270g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.69
($39.59/kg) | No.: 4646
Out of stock Unavailable
Pistachio biscuits - Antica Torroneria Piemontese

Pistachio biscuits - Antica Torroneria Piemontese

200g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$12.42
($62.10/kg) | No.: 4452
Delivery 1-3 Days
Citrus truffles - Antica Torroneria Piemontese

Citrus truffles - Antica Torroneria Piemontese

200g | 01.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$12.85
($64.25/kg) | No.: 4489
Delivery 1-3 Days
Verpackung für Lollo Koffeinfreie Pads

ESE Pods DECAFFEINATED - Lollo Caffè

100 pcs | ESE Pods | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
$26.90
($35.87/kg) | No.: 10149
Delivery 1-3 Days
ESPRESSO ITALIANO DUO tasting pack
Espresso Italiano

ESPRESSO ITALIANO DUO tasting pack

2,0 kg | Whole Bean
★★★★★ ★★★★★ (0)
$64.27 $67.83 5%
($32.14/kg) | No.: 10618
Delivery 1-3 Days
Orange biscuits - Tumminello

Orange biscuits - Tumminello

210g | 07.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
$6.37
($30.33/kg) | No.: 4649
Out of stock Unavailable
MokaMO Nespresso®* compatible capsules

MokaMO Nespresso®* compatible capsules

25 pcs | Capsule | 04.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
$10.16
($81.28/kg) | No.: 1689
Delivery 1-3 Days
Milk Chocolate Marshmellows - BARU

Milk Chocolate Marshmellows - BARU

120g | 02.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
$9.62
($80.17/kg) | No.: 4402
Delivery 1-3 Days