GEPA milk BIO chocolate Mascobado
100g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$4.00
($40.00/kg)
|
No.: 4226
Choose your option
Choose your option
80/20 ESPRESSO NAPOLI tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
$64.70
$68.91
6%
($32.35/kg)
|
No.: 11011
Choose your option
Choose your option
Brao Caffè SILVER
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$27.98
($27.98/kg)
|
No.: 1495
Choose your option
Ardente Caffè VITTORIA
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$32.29
($32.29/kg)
|
No.: 10627
Choose your option
Caffè Moka Efti DECAFFEINATED
250g
|
Ground Coffee
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$10.69
($42.76/kg)
|
No.: 10129
Choose your option
Choose your option
Choose your option
ESE Pods DECAFFEINATED - Caffè Moka Efti
20
pcs
|
ESE Pods
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.53
($60.93/kg)
|
No.: 1193
Choose your option
Caffè Martella BIO (Organic)
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$34.45
($34.45/kg)
|
No.: 10118
Choose your option
Gepa CAFÉ CREMA MILANO
1kg
|
Whole Bean
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
$34.45
($34.45/kg)
|
No.: 1657
Choose your option
Amaretti almond - Jewelry Can - Virginia
200g
|
04.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$17.17
($85.85/kg)
|
No.: 4266
Choose your option
Hot chocolate 100% Cacao - Monbana
150g
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$10.69
($71.27/kg)
|
No.: 1324
Choose your option
ESE Pods CAPRI - Kimbo
50
pcs
|
ESE Pods
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$13.94
($38.19/kg)
|
No.: 11139
Choose your option
Caffè Cortese Oro Bar
250g
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
$6.37
($25.48/kg)
|
No.: 10548
Choose your option
La Genovese COLONIALE
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$8.53
($34.12/kg)
|
No.: 10954
Choose your option
Truffles with Amaretti - Antica Torroneria Piemontese
200g
|
06.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$12.85
($64.25/kg)
|
No.: 4330
Choose your option
Alps Coffee ESPRESSO 100% ARABICA ORGANIC
500g
|
Whole Bean
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
$23.22
($46.44/kg)
|
No.: 10298
Choose your option
Alps Coffee ESPRESSO BARMATIC
1kg
|
Whole Bean
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$32.29
($32.29/kg)
|
No.: 1080