Passalacqua CREMADOR
1kg
|
Whole Bean
|
12.2028
★★★★★
★★★★★
(32)
$25.99
$28.83
9%
($25.99/kg)
|
No.: 1397
Choose your option
La Genovese ORO
1kg
|
Whole Bean
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(15)
$32.04
($32.04/kg)
|
No.: 10223
Choose your option
GEPA Organic Dark Chocolate 70% Cocoa – Fair Trade
40g
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(5)
$1.82
($45.50/kg)
|
No.: 4221
Choose your option
GEPA BIO Chocolate Caramel Salt 40g bar
40g
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(7)
$1.82
($45.50/kg)
|
No.: 4220
Choose your option
Chocolate-Coated Coffee Beans - Lollo Caffè
30g
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(4)
$1.93
($64.33/kg)
|
No.: 4025
Choose your option
GEPA BIO White Chocolate Lemon Black Pepper 40g bar
40g
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(7)
$1.82
($45.50/kg)
|
No.: 4219
Choose your option
Toraldo LINEA NO. 40 - BLUETTE
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(8)
$23.47
($23.47/kg)
|
No.: 1855
Choose your option
Hausbrandt NONNETTI 1kg
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(13)
$27.76
($27.76/kg)
|
No.: 1012
Choose your option
GEPA BIO Fairetta White Poppy Seed-Vanilla
45g
|
08.2027
★★★★★
★★★★★
(4)
$2.09
($46.44/kg)
|
No.: 4274
Choose your option
Passalacqua MEHARI
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(15)
$24.76
$26.69
7%
($24.76/kg)
|
No.: 1521
Choose your option
Passalacqua MISCELA NAPOLI
1kg
|
Whole Bean
|
12.2028
★★★★★
★★★★★
(14)
$31.07
$34.19
9%
($31.07/kg)
|
No.: 1722
Choose your option
Mocambo GRAN BAR
1kg
|
Whole Bean
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(11)
$29.90
($29.90/kg)
|
No.: 1140
Choose your option
Caffè Martella MAXIMUM CLASS 1kg
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(14)
$29.90
($29.90/kg)
|
No.: 1150
Choose your option
Caffè Borbone MISCELA BLU
1kg
|
Whole Bean
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(6)
$22.40
($22.40/kg)
|
No.: 10093
Choose your option
Passalacqua HAREM
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(21)
$35.91
$39.55
9%
($35.91/kg)
|
No.: 1399
Choose your option
Kimbo EXTRA CREAM
1kg
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(18)
$21.33
($21.33/kg)
|
No.: 1420
Choose your option
Nannini CLASSICA
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(6)
$24.54
$26.26
6%
($24.54/kg)
|
No.: 1053
Choose your option
Caffè Alunni ESPRESSO LUIGINA
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(5)
$32.04
($32.04/kg)
|
No.: 10738
Choose your option
Kimbo ESPRESSO NAPOLETANO
1kg
|
Whole Bean
|
08.2028
★★★★★
★★★★★
(14)
$22.40
$23.47
4%
($22.40/kg)
|
No.: 1774
Choose your option
Lucaffé CLASSIC
1kg
|
Whole Bean
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(16)
$24.54
$28.83
14%
($24.54/kg)
|
No.: 1094