TRIO ARABICA tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
$95.11
$105.72
10%
($31.70/kg)
|
No.: 10638
Choose your option
Mondicaffè THE BOCS
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(6)
$35.60
($35.60/kg)
|
No.: 10750
Choose your option
Mrs. Rose Nespresso® compatible capsules
10
pcs
|
Capsule
|
10.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
$5.30
($101.92/kg)
|
No.: 11126
Choose your option
La Genovese ALTURA DECAFFEINATO MEXICO BIO
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$11.80
($47.20/kg)
|
No.: 11025
Choose your option
Andraschko GRAND CRU
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
$41.01
($41.01/kg)
|
No.: 10675
Choose your option
Mondicaffè THE BOCS
250g
|
Whole Bean
|
02.2025
★★★★★
★★★★★
(0)
$9.63
($38.52/kg)
|
No.: 10252